Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt akinek megvolt és mégis...

Volt akinek megvolt és mégis terhes volt?

Figyelt kérdés

Arra lennék kiváncsi hogy volt e valaki akinek megjött de csinált tetsztet és terhes volt.


Illetve hogy a mensi alatt ha pozi a teszt az tényleg baba-e vagy a mensitől mutat halvány 2. csikot?


2015. máj. 11. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
A teszt HCG hormont mutat ki, ami mensi alatt nincs, csak várandósság (és ritkán ciszták) miatt. Vérzés alatt végzett teszt is negatív lesz, ha nincs baba, és pozitív, ha lesz baba. ÉRdemes megcsinálni, mert ha mégis baba, akkor hormonpótlás lehet szükséges a megmaradásához. Ritka a vérzés terhesség alatt, de nem extrém ritka, érdemes ellőni azt a pár száz forintos tesztet és megbizonyosodni.
2015. máj. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszönöm..


az én helyzetem kicsit komplikáltabb..

mostanában volt pár kérdésem amiket kiirogáltam..


lényeg hogy én fogigátlót szedek, de 2. hónap volt h pont hó közepén egy napos pecsételés volt igy elmentem a dokimhoz ez pont egy hete volt, aki megnézett és mondta hogy nem véd a gyógyszeretm már. jelenleg akkor egy hete még nem látott semmit hogy teherbeestem volna, meg mondta h vékony a nyálkahártyám (5 mm) volt igy nem is igen tudna megtapadni.


Ezen kívül azt is látta hogy előtte való nap azaz multhét vasárnap repedt ismét meg egy tüszőm, mondta h 72 óráig ne legyünk együtt apával mert akkor biztos baba lesz. nem is voltunk együtt a következő 4 napig vigyáztunk erre.


Tegnap el is kezdet megjönni ahogy kell időben de mivel egész nap pisilni jártam iszonyatosan feszít a hasam alja, meg szurkál néha, és nincs meg annyira igy du. megcsináltam egy olcso x-epil tesztet. és foton nem látszik, de a fénynél igen h ott a 2. csik ugyan olyan vastag mint a kontroll max még szint annyira nem látok. nem kell sasolni forgatni de azért halvány.


(Közben elkezdtem ugye tegnap szedni az új fogigátlót ahogy a dr.nővel megbeszéltük ha megjön akkor kezdem.)


na most nem tudom mitévő legyek...vajon fals pozit mutat vagyx tényleg pozi a teszt... :(


Van már amúgy 2 gyermekem. :)

2015. máj. 11. 18:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van 2 fals pozi xepilem de nincs baba..
2015. máj. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt mondom...

2015. máj. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megint én.nekünk is van már 3. Nem akarunk többet.én gyógyszert szedek.fog.gátlót+gumi.
2015. máj. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez amit belinkeltél ez a fals pozi teszt? és honnan tudod h nem vagy terhes?
2015. máj. 11. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!