Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehet feldolgozni azt,...

Hogy lehet feldolgozni azt, ha 2,5 év után életed első + tesztjét tartod a kezedben és kiderül, hogy méhenkívüli?

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 11:29
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Még csak gyanú van, de olyan borzasztó!
2010. febr. 24. 11:29
 2/20 anonim ***** válasza:
Szia!Nem is tudom!Annyira sajnálak!Azért remélem,hogy még van remény és mégse az!Drukkolok!:-)
2010. febr. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Abból gondolják, hogy az, hogy későn kezdett el termelődni a hcg a szervezetemben.
2010. febr. 24. 11:34
 4/20 anonim ***** válasza:

Jaj!Nagyon sajnálom,ha így van!De drukkolok Én is nagyon,hogy mégiscsak tévedjenek az orvosok és legyen meg a baba!!

Szerintem én már sírnék,mint állat!Nem tudom,hogyan tudnám feldolgozni!

2010. febr. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Szió!


Igazából nem is tudom mit írhatnék, mi a jó válasz..

Remélem tévednek, mert ez még annyira nem támpont szerintem hogy későn indult be a hcg.

Én nagyon együtt érzek veled, és légy erős,és kitartás, ha tényleg méhenkívüli.

Mi másfél éve várunk a babára, most készülünk az 5.inszeminációnkra-most lesz a hétvégén, vagy jövő hét elején.

Légy erős!!

2010. febr. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszi, azért még van remény, hogy jó helyen van a baba, csak olyan borzasztó, hogy mikor az ember kezdhetne örülni, rögtön felmerül valami probléma lehetősége. Sok sikert az inszemhez!!
2010. febr. 24. 11:59
 7/20 anonim ***** válasza:

Köszi szépen!

Neked meg nagyon kívánom, hogy ott legyen a baba!

Majd írj légyszi, ha kiderül, hogy mi a diagnózis.okés?

2010. febr. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Ok, remélem, jó hírekkel szolgálhatok majd :S
2010. febr. 24. 12:24
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
szia.tudom milyen borzasztó érzés én is átéltem csak nekem beigazolódott hogy méhenkívüli.Nekem nagyon hamar kimutatta a teszt,aztán kis mensi szerű görcs,irány a kórház vérvétel aztán másnap megint vérvétel hogy nőtt-e a hcg szint de sajnos nem.2 hetes terhesség lehetett.szívből kívánom hogy ott legyen a baba:)14 hós baba anyukája
2010. febr. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Érdekes, nekem pont fordítva volt: későn kezdett nőni, de onnantól gyorsan nő a hcg. Köszi neked is a választ.
2010. febr. 24. 12:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!