Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe eséshez alkalmazzátok...

Teherbe eséshez alkalmazzátok a méhszáj és a méh vizsgálatát?

Figyelt kérdés
Tegnap éreztem hogy fentebb van és puhább tapintású. Este szexeltünk és ma reggel éreztem hogy már telejen puha. Jó volt ez az időzítés a fogantatásra? Pont az ovu napja előtt válik puhává vagy pont az ovukor?
2015. máj. 14. 08:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is szoktam vizsgálni, de pontosan nem tudom, hogy az ovu mikor van,gondolom akkor ha teljesen puha, akkor van ovu.
2015. máj. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Te mégis hogy a jó életbe vizsgálod meg a méhedet? Az orvos is csak két kézzel és sok év egyetemmel tudja. Egy laikus meg sehogy.
2015. máj. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2015. máj. 14. 08:59
 4/10 anonim ***** válasza:
múltkor volt egy kérdés, hogy minek vizsgálni havonta kismamát, m3g steril kesztyűben is veszélyesnek tartják sokan. Na, ez aztán sokkal jobb...
2015. máj. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem, soha nem jutott még eszembe az öndiagnosztizálás...
2015. máj. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nem piszkálgattam magam ott, inkább vegyél ovutesztet, az biztosabban megmondja hogy mikor van peteérés. Az előttem válaszolóknak pedig annyit, hogy ha a párod megujjaz, azt sem steril gumikesztyűben teszi, szóval ha az illető kezet mosott előtte alaposan, akkor nem gondolnám hogy árt azzal ha a méhszájat akarja vizsgálgatni. De ennek ellenére én sem tenném. Nem azért mert fertőzéstől félek, hanem mert nem ez a legjobb módja a peteérés megállapítására! Ovulációs tesztet vegyél!!!
2015. máj. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%

Ne legyetek már ennyire a saját testetek ellen. Úgy nyilatkoztok, úgy éltek, hogy nem ismeritek a saját testetek mechanizmusát, jeleit...

Az az érvelés, hogy terhesen ne vizsgáljon az orvos..otthon meg mégis vizsgálja magát az ember..

Szóval, a nők a teherbeesés érdekében vizsgálják magukat. Tehát nem terhesen, mert az veszélyes lehet a babára nézve.Aki ennyire lehurrogta, attól kérdezem, hogy ő az asszonyt, vagy a pasija őt steril kesztyűben újjazza meg? Vagy a farkát is lefertőtleníti? Ugye nem...

Kicsit el lehet gondolkodni...


Nos, a kérdés kiírása nem volt talán egyértelmű... szóval méhet nem tudsz otthon vizsgálni ez tény. De a nyákot és a méhszáj állapotát igen.

Gondolom a kérdező, és mindenki aki csinál ilyet, fürdés után/ közben nézi és nem a bevásárlás közepén, piszkos kézzel...


Kedves kérdező:

Nem egyetlen napra korlátozódik az az időszak, mikor teherbe lehet esni. A spermiumok is tovább élnek a női szervezetben, és képesek várni a kiszabaduló petesejtre.

De szerintem jókor csináltátok.

Ovukor a nyák nyúlós, tojásfehérjére hasonlító. Ez ezelőtt az időszak előtti nap is termékeny, akkor van a nagyobb mennyiségű síkos folyás...

A méhszáj, ovukor felpuhul, kicsit kinyílik és lejjebb ereszkedik. Ovu után bezár, megkeményedik és feljebb húzódik.

Gondolom az okai érthetőek.

2015. máj. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én nem tudom mikor puha, nem nyulkalok magamban és az onvizsgalas eszembe se jutott. Én a hüvely bemenetnel szoktam figyelni milyen nyomot hagy a wc papíron. Ha nyúlik akkor hajrá van. Ettől feljebb én nem vizsgálódok.
2015. máj. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
7-nek köszönöm a részletes magyarázatát!
2015. máj. 14. 10:16
 10/10 anonim ***** válasza:
#3 - hát ebből az égvilágon semmi nem derül ki a méh állítólagos vizsgálatáról. Az derül ki, hogy laikusok felnyúlkálnak maguknak.
2015. máj. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!