Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menzesz jelei vagy lehet...

Bibok25 kérdése:

Menzesz jelei vagy lehet beagyzodas? Voolt valaki hasonloan van ra remeny?

Figyelt kérdés

Bibok25 nevű felhasználó kérdése:


Beagyazodast is erezhettem vagy menzesz kezdetet? Volt valaki hasonloan?


Aprilis 29.en volt peteeresem..elotte ket nappal voltunk eggyut.13.- an kellet volna megjonnie.ekkor volt egy csepp barna folt a bugyimon puffadas ,mindjart megjon erzes,mellfeszules.aztan tegnap a puffadas csokkent es a gorcsok is ..ma mar semmi csak feher kremes folyas..tegnap delutan teszteltem de negativ.:(


2015. máj. 15. 19:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Holnap reggel tesztelj.A délutáni teszt ilyen korán nem megbízható.A krémes folyás elég bíztató.:)
2015. máj. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Beagyazodas nem hiszem. Az a 12. napra befejeződik. De nekem is voltak gorcsok menzi nelkul amikor babas lettem. Állitólag a szervezet emlékszik hogy most kellene megjonnie. Holnap reggel csinálj másikat, első vizelettel..
2015. máj. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor meg nem biztos hogy kimutatna a delutanibol is?
2015. máj. 15. 20:42
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintek még du-ból nem. De első reggeliből már ki kellene. 1 voltam.
2015. máj. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, van mikor még pár nap késéssel is halvány pozi a teszt reggel. Azaz délután még nem feltétlen mutatja, azért még elég korán van.
2015. máj. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat.drukkoljatok:)
2015. máj. 15. 21:23
 7/10 anonim ***** válasza:
Megy a drukk,írd meg mi lett!
2015. máj. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nyugiii csinalj reggeli vizeletbol tesztet az lehet mutat mar valamit de csak lehet egyenlore...van olyan hogy kesobb termekenyul.meg a petesejt. De orvoshoz futni meg akkor sem.erdemes...nekem a 3. Babanal pozi teszt utan majdnem egy honap volt more szivhangot lattak ..drukk ... en most megyek tesztet venni..akkorak a melleim mint egy dinnye kivancsi vagyok mi van..2 napja halvanyam van
2015. máj. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Teszteltél?
2015. máj. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tegnapi es a tegnapelotti tesztem reggeli es delutani pozitiv halvanyan de szep szinesen..a mai meg negativ...en nem.tudom miez
2015. máj. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!