Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, ki nem várja június...

Lányok, ki nem várja június elejére/május végére?

Figyelt kérdés
Én június elsejére nem várom. Első baba.

2015. máj. 19. 08:38
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Én is csak elsején tesztelek majd.
2015. máj. 22. 18:37
 12/34 anonim ***** válasza:

Hát, én még nem tudom. Most azon az állásponton vagyok, hogy majd akkor tesztelek, ha késik. A probléma csak ott van, hogy nem tudom, mikor késik, mert nem pontosak a ciklusaim. 21 és 26 nap között szokott lenni. Szerintem a 30. nap körül gyanús lesz a dolog, bár az elmúlt hónapok tekintetében odáig már nem is fogok eljutni. De hátha!!! :)

Nektek pontos a ciklusotok?

Eszter

2015. máj. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
Nektek vannak tüneteitek? Tudom, hogy még nem lehetnének tüneteim, és lehet, csak pszichés nálam az egész, de pocifájás, lent szúrkálás, hányinger a kávétól, jobban érzem a szagokat tüneteim vannak.
2015. máj. 23. 07:02
 14/34 A kérdező kommentje:
Illetve puffadás és fáradtság is van. Aztán lehet, hogy annyira szeretném már a kis pocaklakót, hogy beképzelem az összes lehetséges tünetet.
2015. máj. 23. 07:07
 15/34 anonim ***** válasza:
Nekem ma reggelre fáj a derekam, mint mikor megjön és néha a hasam is, mintha megjönne mindig azt érzem, de tuti képzelődés :) nekem 31 naposak a ciklusaim, eléggé pontosak :)
2015. máj. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:

Nekem szerda, csütörtök körül volt ovum, úgyhogy nincsenek olyan tüneteim, ami a terhességhez kapcsolható. Talán annyi, hogy együttlétkor szúr picit a petefészkemnél, jobb oldalon, ahol ovu volt. Szerdán voltam nődokinál tüsző figyelésen, ő mondta. Már második hónapja figyel, ha megint megjön, akkor jön az átjárhatósági.

Egyébként nem hiszem, hogy ilyen tüneteket be lehet képzelni. Vagyis velem még nem volt ilyen, pedig mi is nagyon várjuk a babát. Lehet, hogy tényleg baba van a dologban! :)))

Eszter

2015. máj. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Kivel mi újság?


Eszter

2015. máj. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Én június 1re nem várom, így még semmi hír.
2015. máj. 29. 05:57
 19/34 anonim ***** válasza:
ÉN hétvégére nem várom, holnap és vasárnap reggel is tesztelek egyet és kiderül mi újság :) majd írok, töltök fel képet, ha érdekel titeket :) E.
2015. máj. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

Ma megjött :( E.

Nektek szurkolok! :)

2015. máj. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!