Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, ki nem várja június...

Lányok, ki nem várja június elejére/május végére?

Figyelt kérdés
Én június elsejére nem várom. Első baba.

2015. máj. 19. 08:38
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Sajnálom Emi, de újabb hónap jön a szabad szerelem jegyében!:)

Eddig még nekem sem jött meg, de nem tudom.A melleim 3 napja majd leszakadnak, a hőm mára 4 tizedet ugrott, mégis úgy érzem, hogy meg fog jönni. 9.dpo-n vagyok. Neked kedves kérdező, van bármi "gyanús" tüneted?

2015. máj. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

Sajnálom E, hogy megjött. :( Kitartás, a következő hónap biztosan sikerülni fog!

Én csak hétfőre nem várom. A melleim duzzadtabbak, keményebbek, de mára már nincs más tünetem. Hőmet én nem mértem eddig.

Remélem nem jön meg, és a teszt is pozi lesz hétfőn.

2015. máj. 30. 19:53
 23/34 A kérdező kommentje:

Ma teszteltem egyet 25-össel. Negatív lett, sajnos. Persze korai volt még a teszt, de gondoltam, hátha.

És van egy kis "mindjárt megjön" érzésem is. De még reménykedem...

2015. máj. 31. 16:24
 24/34 anonim ***** válasza:

Na teszteltetek?

nekem ugye megjött, de sokkal kevesebb és barnás csak :( nem tudom ez mit jelent, de nem akarok tesztet csinálni.... Emi

2015. jún. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

Ajjajj, Emi!!!! Csak nem? :)))

Kedves kérdező, teszteltél? Nekem még t jött meg, a héten várható, mivel nem pontos a ciklusom. De azért tegnap teszteltem, csont nega lett, de lehet hogy csak korai volt...

2015. jún. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

*nem jött meg.

Utolsó voltam.

Eszter

2015. jún. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
Még nem jött meg, de úgy érzem, ma megjön. A tesztem is teljesen negatív. Sajnos.
2015. jún. 1. 11:12
 28/34 anonim ***** válasza:
Én csináltam ebédidőben otthon egyet, de negatív, szóval tuti nincs baba :( :) na majd legközelebb :) Emi
2015. jún. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
Nekem is megjött. :-( Megpróbáltatás én is kicsit lazábban venni a dolgokat, nagyon rágörcsöltem.
2015. jún. 2. 06:47
 30/34 anonim ***** válasza:
én is nagyon rágörcsöltem :D na de most már nem, hagyom hogy jöjjön amikor kell :) addig meg élvezzük a kettesben eltöltött időt :) Emi
2015. jún. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!