Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Endometriózissal mennyire...

Endometriózissal mennyire könnyű teherbe esni? Többi lent.

Figyelt kérdés
A helyzet a kovetkezo: a pcos-es petefeszkeim mar teljesen uresek a 3-as kezelesnek koszonhetoen. Ellenben kiderult, hogy endometriozisom van, amit nogyogyasz-termeszetgyogyasz kezel progeszteron kremmel, baratcserjevel, glutenszegeny eletmoddal. Az egyeb dolgaimat a Mens Mentis tartja kezben, a 2 orvos egyetert mindenben. Az endokrinologus azt mondta, hogy az endo miatt mielobb teherbe kell esnem, ne izguljak, mert a laborom tokeletes. Minden szukseges hormont megnezetett, a ciklusom stabil, 32 napos, 10bol 9szer peteeressel. Milyen eselyekkel indulok vajon? Eddig meg nem probalkoztunk, mert nem lehetett, de aznendomtenye felulirt mindent. Segitsetek legyszi! 6 honapot kaptunk arra, hogy terhesseget produkljunk...

2015. máj. 19. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Az endóban az a baj,hogy a legjobb ellenszere a terhesség, viszont nehéz vele teherbeesni.

Az esetek nagy részében műtétre is szükség van.

2015. máj. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 3,5 év próbálkozás után lombik kezeléssel lettem terhes. Endometriózisom van nekem is, és sajnos a szülés után csak rosszabb lett. Elsőre sikerült a lombik, tehát az endometriózis nem kizáró ok! :)
2015. máj. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A Baratnomnek es a rokonomnak is ez van,több ev próbálkozás utan lombikkal elsőre sikerült mindkettőnek a baba.

A kolléganőmnek meg azt mondtak ezzel spontán sosem lesz gyereke,es aztan 3even belül megszülettek a gyerekei orvosi segítség nélkül.

2015. máj. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Endometriózisom van nekem is, műtöttek is vele, spontán estem teherbe 8 hónappal a műtétet követően.
2015. jún. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!