Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már nálatok olyan, hogy...

Volt már nálatok olyan, hogy nem voltatok terhesek, mégsem jött meg a menses-etek? Mi okozta?

Figyelt kérdés
38. napnál tartok és időnkénti bal oldali petefészek szurkáláson kívül semmit sem érzek, se mell feszülés, se görcsölgetés... se semmi. A 30. nap óta 2 naponta tesztelek, de mind negatív. Elég sokat idegeskedtem, sokat dolgoztam és keveset aludtam mostanában... ez is lehet az oka?
2015. máj. 22. 07:40
1 2
 1/11 Cukybabaa válasza:
A stressz sok furcsa dolgot okozhat..
2015. máj. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Soros petereszkem nem mukodott abban a honapban. Semmi koros nem volt, artalmatlan uzemzavar. Azota volt mar problemamentes terhessegem is.
2015. máj. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
3 hónapon át nem jött meg, felvoltam fázvam urulógus kikezelt, és utána rendbe jött a menstruáció is
2015. máj. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
PCOS/ IR volt, pajzsmirigy alulműködéssel, 42 napos és hosszabb ciklusokkal.
2015. máj. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Nekem is többször mondták màr ultrahangon, hogy PCO-jellegűek a petefészkeim. Hormonvizsgálatom is volt többször is, de tankönyviek az értékeim és a cukorterhelésem is jó lett... Az előző két ciklusom stimulált volt inszeminàciók miatt, lehet, hogy a hormonkezelések miatt egy kicsit összekuszálódott minden...
2015. máj. 22. 09:19
 6/11 anonim ***** válasza:
Nalam ciszta okozta
2015. máj. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

PCOS megállapításához nem cukor, hormon és uh kell, hanem minimum 3 pontos terheléses cukor ÉS INZULIN értékek. Nekem soha nem volt rossz a cukrom, csak épp 200 szoros inzulinérték tartozott hozzá. Olyannak vizsgáltasd ezt ki, aki ért is hozzá, mert sajnos nem sok orvos veszi a fáradtságot, hogy tanuljon diploma után, ez pedig egy új és folyamatosan fejlődő terület.


Ajánlom: mensmentis.hu

2015. máj. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A stimuláció összezavarhatott. A fájdalom azt jelzi, hogy valami érik, nő, feszít. Esetleg egy UH-ot érdemes csináltatni, hogy megnézzék hol tart ez a történet.
2015. máj. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen, hogy válaszoltok! A cukorterhelés része volt a cukorértékekhez tartozó inzulin szint vizsgálata is, igaz, csak 2 pontos terheléssel nézték: 0 és 120 percnél. Én is inkább a stimulációra gyanakszom, mert túl jól reagáltam rá: legutóbb a bal oldalamon 6 db 16mm-es tüszőm volt, a jobb oldalon pedig 2 ugyanekkora. Lehet, hogy a hormonok felerősítették a pcos-t?!
2015. máj. 22. 12:29
 10/11 A kérdező kommentje:
Egyébként már beszéltem a kezelőorvosommal, az ünnep miatt jövő héten tudja megnézni, hogy mi lehet a baj.
2015. máj. 22. 12:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!