Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek emiatt? (Részle...

Terhes lehetek emiatt? (Részletek lent. )

Figyelt kérdés

Tudom, száz meg száz hasonló kérdést kaptok, de nagyon ideges vagyok.

Az utolsó menzeszem május 8-án jött meg. Azóta 3-szor voltam együtt a barátommal. Május 14-én, 18-án és 22-én. Egy alkalommal nem viselt gumit, az utóbbi kettőnél volt rajta, de legutóbb, amikor pózt váltottunk, észrevettem, hogy kilyukadt a gumi. Kb. pár percig szexelhettünk így. Peteérésem volt ekkor, és csak előváladék juthatott belém. Mennyi az esély, hogy így teherbe estem?

19/L



2015. máj. 24. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, lehetsz. Esély? Esélytelen megmondani. Megszakított közösülés pearl indexe 35. Sajnos nem kizárt.
2015. máj. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Most akkor, ebből 3 alkalomból 1-szer nem viselt gumit (megszakítás..? ), A legutóbbi kettőnél igen, de ebből 1-szer kiszakadt?

Nem hiszem, hogy terhes lennél, ha nem élvezett beléd.

Ha nem akartok gyereket védekezzetek! Ha nem akartok gumival szeretkezni, kezdj el gyógyszert szedni!

Ez sajnos lutri, jobb, ha biztosra mentek, elkerülitek a fölösleges idegeskedést!

2015. máj. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Majd ha késik, csinálsz egy tesztet, és kiderül. Esély van rá.
2015. máj. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!