Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnapelőtt (kb 8-10dpo-n)...

Tegnapelőtt (kb 8-10dpo-n) volt pár csepp halvány barna folt a bugyimon. Tegnap délután kicsit fájt a hasam és nagyon szédültem illetve rossz volt a közérzetem. Lehetett beágyazódás van annak már késő? Mikortól tesztelhetek? Amúgy mára nem várom

Figyelt kérdés
2010. febr. 26. 09:43
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a választ.Én is házi orvoshoz akarok menni.Illetve megyek.És attól tartok ő nevet ki.:(

Nőgyógyászhoz az első + teszt után fogok menni.

2010. febr. 26. 12:14
 12/16 A kérdező kommentje:
Megint volt egy pici barna folt a bugyimon.Egyre jobban azt hiszem,hogy mensi lesz... :(
2010. febr. 26. 12:45
 13/16 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál.Hétfőn megyek laborba.Vér és vizeletvizsgálat.Mondtam neki a barnázgatást is,ami nem nagyon mondott semmit.Ha hétfőn se mond,akkor újra megemlítem neki,hátha tud vmi okosat mondani.Ha nem,és megjön akkor ha elmúlik megyek nődokihoz is jövőhéten.
2010. febr. 26. 14:47
 14/16 anonim ***** válasza:
Szia!Első vagyok mi újság Veled??
2010. márc. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi az érdeklődést,sajna ma megjött. :(
2010. márc. 2. 15:45
 16/16 anonim ***** válasza:
Sajnálom!Majd legközelebb ne feledd új hónap új remény!Én is így vígasztalom Magamat:)
2010. márc. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!