Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Extra halvány, időn túli...

Extra halvány, időn túli x-epilről tapasztalatok? Ti láttok rajta 2. csíkot? Akinek nem bírják az idegei, ne olvassa a kérdést:D

Figyelt kérdés

A kérdésem annyi, láttok-e rajta valamit.


A felső a 11.dpo-n készült, full negatív.

Az alsó a 12. dpo-n ma reggeli, és bőven időn túli (10 percen belül negatív, 1 óra múlva néztem rá ismét, akkorra egy halvány, de élőben látható csík lett rajta, annyira halvány, hogy nem tudom, rózsaszín-e vagy szürke).


[link]

[link]


Az X-epilen nem tudom, mennyire szokott időn túl száradási csík megjelenni, én eddig nem tapasztaltam. Valakinek volt már száradási csíkos az x-epilje? Vagy időn túli x-epilből mi lett?


Tudom, hogy ezen a ponton még bármi lehet. A normális tesztelős időt kiváróknak minden tiszteletem.



2015. máj. 28. 11:22
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Okés! Szorítok!
2015. máj. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Köszi!
2015. máj. 29. 17:06
 23/27 A kérdező kommentje:
Nna, ne nézesétek az x-epilt időn túl:D a mai is pont olyan lett, szintén jóval később. Már csak kíváncsiságból vártam meg még megszárad, 10 perc után láttam, hogy ez full negatív. Szóval ez egy jó teszt, de csak időn belül:)
2015. máj. 31. 11:29
 24/27 A kérdező kommentje:
*nézegessétek
2015. máj. 31. 11:34
 25/27 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2015. jún. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Száradási csík volt.
2015. jún. 11. 13:15
 27/27 anonim ***** válasza:
Ó :( Nekem most méghalványabb, mint neked, de reménykedtem :(
2015. jún. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!