Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Extra halvány, időn túli...

Extra halvány, időn túli x-epilről tapasztalatok? Ti láttok rajta 2. csíkot? Akinek nem bírják az idegei, ne olvassa a kérdést:D

Figyelt kérdés

A kérdésem annyi, láttok-e rajta valamit.


A felső a 11.dpo-n készült, full negatív.

Az alsó a 12. dpo-n ma reggeli, és bőven időn túli (10 percen belül negatív, 1 óra múlva néztem rá ismét, akkorra egy halvány, de élőben látható csík lett rajta, annyira halvány, hogy nem tudom, rózsaszín-e vagy szürke).


[link]

[link]


Az X-epilen nem tudom, mennyire szokott időn túl száradási csík megjelenni, én eddig nem tapasztaltam. Valakinek volt már száradási csíkos az x-epilje? Vagy időn túli x-epilből mi lett?


Tudom, hogy ezen a ponton még bármi lehet. A normális tesztelős időt kiváróknak minden tiszteletem.



2015. máj. 28. 11:22
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Ha te élőben rózsaszínnek látod és olyan vastagnak mint a kontroll csík, akkor könnyen lehet, hogy az is lesz belőle. De képen vékonynak tűnik attól nekem.
2015. máj. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Januarban nekem is volt egy ilyen tesztem, nagyon orultem volna neki, de sajnos egy 5x5 cm-es petefeszek cisztam volt. Bizom benne h neked baba legyen. :-)
2015. máj. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

11: 50-es vagyok

Van még lejjebb is :))))

Hjjaj, tudnék saját sztorikat mesélni :P


Én látom amit te is!

Én a helyedben holnap is tesztelnék :)

2015. máj. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Szerintem most megvárom a szombatot, sőt a vasárnapot még jobb lenne. Ez az első ilyen x-epil teszt, a korábbiak mind teljesen negatívak voltak mindíg, igaz, azoknál sokra nem néztem rá egy órával később. Na majd meglátjuk, mi lesz:)
2015. máj. 28. 14:18
 15/27 anonim ***** válasza:

Hajjaj! A besötétítéstől bőven van még lejjebb! :) Csak idő kérdése...


De milyen jó lesz ezekre a pillanatokra mosolyogva visszaemlékezni, amikor majd a felragasztott pozi teszt csíkokat nézegeted, közben a hasadat simogatod! 9. dpo-tól teszteltem folyamatosan, de korábban egyetlen negatív tesztet sem bántam meg soha! ;) Drukkolok nekd!

23h km

2015. máj. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Köszi! Hát, még szét is szerelném, ha lenne rajta mit szétszerelni, csak hogy teljes legyen a dolog:D Remélem az utólag visszanézés nincs olyan messze.
2015. máj. 28. 19:56
 17/27 A kérdező kommentje:
És neked mikrotól kezdte el a teszt kimutatni? Volt neked is ilyen keresgélős teszt, vagy egyértelmű volt, aikor először látszott?
2015. máj. 28. 19:58
 18/27 anonim ***** válasza:
Tucat ilyen tesztem volt, nincs baba...illetve van ketto, de egyik sem pociban mar:-D drukk azert
2015. máj. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Teszteltél azóta?
2015. máj. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Nem láttam értelmét, inkább kihagyom a mai, meg a holnapi napot, majd csak vasárnap tesztelek, mert már csak 2 x-epilem van, es itt nem tudok azokból újat beszerezni. Megírom majd, hogy mi lett:)
2015. máj. 29. 16:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!