Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen tüneteim lehetnek 1,5...

Ilyen tüneteim lehetnek 1,5 hetesen vagy még korai?

Figyelt kérdés
mellfeszülésem van, egy kis hányinger fáradtság, szúrkáló enyhe fájás az alhasamban.. 1,5 hete csináltuk férjemmel úgy, hogy lehetséges hogy terhes lettem, természetesen előtte is, csak érdeklődök hogy később jelentkeznek e ezek a tünetek tehát több hetes terhes lehetek e, mert akkor elmegyek a dokihoz hátha lát valamit :)
2015. jún. 3. 07:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Meg nem is kesik a menzeszed, hova mennel? Majd keses utan 3 hetet varj meg,es utana menj dokihoz.
2015. jún. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Khm... inkább nem is írok semmit.
2015. jún. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Én 4 hetes voltam mikor azt mondta hogy lehet hogy van ott valami, de akkor már volt 2 pozitív tesztem. 5 hetesen már látta a petezsákot. Másfél hetesen hova mennél még? A doki körbe is röhögne. Nem kell ennyire rágörcsölni....
2015. jún. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ilyen tüneteid attól is lehetnek hogy ennyire ráfeszültél a témára. Szerintem várd meg míg késik, tesztelj, ha pozitív várj legalább 2 hetet és utána menj csak orvoshoz.

A tünetek az égvilágon semmit nem jelentenek.

2015. jún. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
vegyél inkább egy olyan tesztet, ami hamar kimutatja a terhességet.
2015. jún. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia!Ha késik legalább 5 napot na akkor tesztelj és utána rá vagy 3hétre orvos...

Most még csak felritkulást se látna..

Szóval tényleg nem értem miért kell ennyire "kapkodni".:)

2015. jún. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A teszt 10 napos terhességet tud leghamarabb kimutatni, nyugodtan tesztelj egyet holnap reggel. Felesleges itt ezen lovagolni, ne azon a pár száz Ft-on spórolj.
2015. jún. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
1,5 hetesen?? 1,5 hetes terhesség nincs. Ha már hányingered van és fáradtságot érzel, akkor korábbi aktusból valószínűbb a terhesség. Várd meg legalább a következő menstruáció esedékességét és akkor tesztelj, de ha biztosra akarsz menni, ráhúzol még 2-3 napot.
2015. jún. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
na épp ezért kérdeztem... mivel nekem össze-vissza van meg mindig, most is így van.. márc. végén volt meg utojára ezért nem tudom hogy lehetek e terhes vagy sem mvel nem volt menstruációm már több mint két hónapja...
2015. jún. 3. 19:26
 10/12 anonim ***** válasza:
Teszteltél?
2015. jún. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!