Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeesés ószer mellett,...

Teherbeesés ószer mellett, előfordulhat? Akkor is ha nem volt semmi probléma?

Figyelt kérdés
Ciklusom 30. napján vagyok. Ami amúgy 25-32 napos. Óvszerrel védekeztünk, amivel nem volt gond. Nem vettük észre hogy kilyukadt volna. Néhány napja hányinger gyötör, ingerlékenyebb vagyok, fájnak a melleim, és állandóan éhesnek érzem magam. Pont mint a második terhességemnél. Visszont a derekam is fáj és a hasam is. Pont mint mielőtt meg akar jönni. Eléggé félek. Több okbol kifolyólag is nem lenne jó ha terhes lennék. Lehet, hogy csak a félelem miatt képzelem be a tüneteket?
2014. nov. 8. 19:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet. De ha terhes is vagy, nem vagy vele elkésve.
2014. nov. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Leírom a helyzetem, hogy érthető legyen. Tudom, hogy sokan le fognak majd nézni, de ez most nem fontos. Szóval fiatalon szültem. Van két fiam az egyik 3 éves a másik egy lesz hamarosan. Mind kettő császárral született. A második műtét allatt felléptek komplikációk. Nagyon sok vért veszítettem, az orvosom alig bírt összevarrni. A vérnyomásom annyira leesett hogy dopamint vagy atropint már nem emlékszem pontosan de valamelyiket kaptam. A felépülés nagyon lassú volt, és nehéz. Ez a dolog egyik része. Most jön a másik amire annyira nem vagyok büszke, de megváltoztatni nem tudom a múltat, és ezen részét nem is akarom. Szóval gyest kapok és családit, a férjem dolgozik de nem keres túl sokat. Összesen 150 ezer jobb napokon 160 ezer a keresetünk. Ebből élünk négyen. Fizessük a lakástörlesztőt a rezsit. A legolcsóbb dolgokat kell megvennünk. Ott spórolunk ahol csak tudunk. Minden maradék pénzünket a gyerekekre költjük, hogy nekik meglegyen mindenük. Most tavasztol lenne munkám, igaz csak takarítás, de fizetést kapnék érte. Lenne rá esélyem hogy picit jobb életet biztosítsak a gyerekeknek. Ha nem lenne a családom meg a folyószámla hitel nem tudom mi lenne velünk. Ráadásul a ház amit vettünk azon is van felújítani való. Szóval egy harmadik terhesség nagyon nagy baj lenne. Nem tudnám felnevelni, nem tudnám eltartani. Bármennyire szeretném. De a lelkem egy része belehal ha arra gondolok, hogy el kell vetetnem, hogy meg kell ölnöm a saját gyerekemet. Pedig mindig annyira vigyázunk, nem értem miért velünk történik ez. Bárcsak vaklárma lenne.
2014. nov. 8. 19:59
 3/11 anonim ***** válasza:

Menj el jövő héten orvoshoz. Akármi az eredmény, megnyugszol tőle, és el tudod dönteni, hogyan tovább.


Ilyen helyzetben tényleg nem hiányozna még egy gyerek, remélem hamarosan jobb lesz.

2014. nov. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem, tényleg nem. Nagyon félek. Már beszéltem anyukámmal is. Ő azt mondja biztos nem vagyok terhes. Remélem igaza van. De azt is hozzá tette, hogyha mégis akkor ne tartsam meg. Fél hogy belehalok még egy műtétbe.
2014. nov. 8. 20:24
 5/11 anonim ***** válasza:
Nincs mitől félned még. Ha vaklárma, akkor azért, ha meg nem az, simán el tudod vetetni. Nem kellemes, de veszélytelen. Te vagy a fontos, meg a családod. Nyugi.
2014. nov. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen el tudom vetetni, ez igaz. De mégis az én gyerekem lenne ő is. Aki sajnos nem születhet meg, több okból. Én pedig egy gyilkos leszek. Vagy válallom és belehalok a szülésbe vagy ő hal bele a nélkülözésbe a testvéreivel együtt. Vagy a meglévő két gyerekem marad anya nélkül. Egyik megoldás sem túl jó.
2014. nov. 8. 21:01
 7/11 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben a férjeddel kell megértetni valahogy, hogy márpedig szex itt még egyszer nem lesz. Az sem egy egyszerű kihívás. :)
2014. nov. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha rendesen tettétek fel az óvszert méretileg passzolt es valóban nem szakadt ki(aktus után ellenőrizve pl vízsugárral) akkor nem lehet teherbeesni.
2014. nov. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Évek óta egyszer sem volt vele semmi gond. Lehet hogy csak túlparázom. De a fennt leírtak tekintetében szerintem ez teljesen érthető.
2014. nov. 8. 21:08
 10/11 anonim ***** válasza:
Sajnos a testvérem barátnője pontosan így esett teherbe. Egyikük sem akart még babát, egyetemisták voltak, pontosan tudják, milyen gumi kell és hogy mennek a dolgok, mégis becsúszott a baba. A lány volt leginkább meglepődve, aztán a tesóm. Nyilván mindenki mutogatott, hogy ez van, ha nem védekeztek, de védekeztek. Szóval létezik ilyen sajnos, és vannak helyzetek, ahol vállalhatatlan a baba. Ha megtartod őt, azzal a meglévő kettőt veszélyezteted, ez szerintem nem éri meg. Sajnálom, kívánom, hogy forduljon jobbra a sorotok!
2014. nov. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!