Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezen méretek alapján szerintet...

Ezen méretek alapján szerintetek hány nap múlva érnek meg? Ez így esélyes lehet?

Figyelt kérdés

Inszeminációra készülünk. Ciklus 9.-ik napján vagyok, az uh alapján 3 domináns tüsző fejlődik.

Jobb oldalon 11 x 10 mm és 10 x 9 mm

Bal oldalon 12 x 14 mm

Szombaton megyek leközelebb uh-ra, de jó lenne nagyjából tudni melyik napokra legyünk szabadok.

Kinek mit láttak időközben az uh-n, illetve sikeres volt-e? Örülnék ha hallanék történeteket ezzel kapcsolatosan, de persze olyan is érdekel ahol nem volt inszemináció csak ciklus követés miatt tudja az eredményeit.

Köszönöm a segítséget!


2015. jún. 11. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én április 05-én menstruáltam utoljára, majd április 13-án voltam uh-n, (Kaáli Intézet) mondta a doki másnap este adjam be a tüszőrepesztő szurit és 15-én reggel inszemináció. Méreteket nem mondott. És elsőre sikerült az inszeminációnk. :) 15 dpo-n kellett először tesztelni. Kezdetektől duphastont szedek. szorítok!

2015. jún. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
4-5 nap.
2015. jún. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2015. jún. 11. 18:02
 4/4 A kérdező kommentje:
A bal oldali ma már 19 mm-es. :)
2015. jún. 13. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!