Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem aránytalan a méretek alapján?

Nem aránytalan a méretek alapján?

Figyelt kérdés

Tudom, sok mérettel kapcsolatos kérdés van, de most én is megijedtem. Május 25- re vagyok kiírva, de kedden császároznak. Tegnap az uh szerint bpd 102 mm, fl 70 mm, ac 336 mm. Becsült súly 3500 gramm.

Engem igazából a buksija mérete aggaszt. A doki azt mondta, hogy jó nagy feje van, de hogy kóros lenne azt nem említette, viszont többször lemérte.


2014. máj. 14. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:
én 34. hétben vagyok és nekem is mindig azt mondja hogy jó nagy baba, meg hogy szép nagy kerek feje van. nem tudom az esetben mit jelent, de szerintem ez csak amolyan elszólás inkább jót jelent szerintem, ha baj lenne azt mondta volna hidd el. Főleg, hogy császár lesz így meg aztán nincs is jelentősége annyira a méretnek.
2014. máj. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A felnőttek sem egyformák. Ez egy jó táblázat, mert nem csak az átlag, hanem a még normális szórás is benne van:

[link]

Az én gyerekeimnek meg a csombcsontja volt mindig épphogy elég hosszú, de élőben teljesen arányosnak látom őket :)

2014. máj. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, próbálok nem aggódni. :)
2014. máj. 15. 11:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Én csak viszonyítást tudok most írni, pontos adatokat nem. De nálam az , hogy 34. hétben vagyok. A babám súlya kicsit több, mint a normál úgy 1-2 héttel előrébb van az átlagtól, a többi mértei (combcsont, stb.) pedig kicsit le van maradva az átlagtól, ott meg kb. 1 héttel le van maradva. Ezt itthon nézegettem meg táblázatok és az adatok alapján, szóval a súlya a normál érték tetejét veri, a többi adat meg a normál érték alját. Doki gondolom mondta volna ha baj van, de nem mondott semmit így nem agyalok rajta:)
2014. máj. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, biztos szólt volna. Amúgy engem az ijesztett meg a leginkább, hogy úgy rácsodálkozott, hogy milyen nagy a feje. :)
2014. máj. 15. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!