Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensim nem jött meg lehetek...

Erika Sannyi kérdése:

Mensim nem jött meg lehetek terhes? (többi lent)

Figyelt kérdés
11 én kellett volna meg jönnie de nem is fáj a hasam max ha megnyomom érzékeny. Cici bimbom érzékeny ha hozzá nyulok mielőtt meg jön nekem nem szokott fájni. Két héttel ezelött volt rozsaszines folyásom 2 napig de egy nap egy csepp. Tegnapi teszt neg,és most ilyen átlátszos fehér folyásom van. Szereintetek van esély rá?

2015. jún. 12. 15:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Amíg nem jön meg van esély, az is lehet, később volt péd így még nem mutatja ki. Tesztelj két nap múlva és, ha az is csont nega akkor sajnos szinte tuti, hogy nincs baba. Késés oka lehet akármi akár az is, ha nagyon szeretnél babát.


Kitartás és türelem. :)

2015. jún. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nekem volt hogy 8 napot késett, 11 napos késésnél biztos megmutatja a valóságot. A barátnőmnek is kb. a 3. tesztje lett pozitív, nála később volt a fogantatás.
2015. jún. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de dután csináltam meg a tesztet. Nem reggel. Hát rem van baba nagyon szeretnénk!:( :)
2015. jún. 12. 17:12
 4/16 anonim ***** válasza:
Mostanában egyre többen mondják és én is úgy tapasztaltam, hogy a reggeli pisiből mindig halványabb csík jön mintha mondjuk dél körül csinálná az ember. Türelem :) Amíg nem jön meg bármi lehet :)
2015. jún. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást te is szeretnél babát?! :)
2015. jún. 12. 17:20
 6/16 A kérdező kommentje:
X epillel csináltam 5-6 fele
2015. jún. 12. 17:22
 7/16 anonim ***** válasza:

Sajnos két napja műtöttek, mert nem fejlődtek az ikreink:( 9 hetes voltam.


Reméljük karácsonyra lesz ismét pocaklakónk :)

2015. jún. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Most nézem mivel teszteltél, nekem az x epil halványabban mutatta, szóval az annyira nem érzékeny teszt, bár ki tudja kinél melyik mutat hamarabb pozit :D


Nekem egy gyógyszertári 800 forint körül volt nem tudom a nevét az mutatta nagyon erősen.

2015. jún. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Sajnálom:( de szurkolok nektek hogy sikerüljön. Hát rem h a teszt nem jo vettem most másikat a rossmanban am sokat ovastam az x epilről h nem naon mutatja ki.
2015. jún. 12. 17:37
 10/16 A kérdező kommentje:
Reménykedek ha szombatig nem jön meg akkor vasárnap reggel megcsinálom :D
2015. jún. 12. 17:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!