Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensim nem jött meg lehetek...

Erika Sannyi kérdése:

Mensim nem jött meg lehetek terhes? (többi lent)

Figyelt kérdés
11 én kellett volna meg jönnie de nem is fáj a hasam max ha megnyomom érzékeny. Cici bimbom érzékeny ha hozzá nyulok mielőtt meg jön nekem nem szokott fájni. Két héttel ezelött volt rozsaszines folyásom 2 napig de egy nap egy csepp. Tegnapi teszt neg,és most ilyen átlátszos fehér folyásom van. Szereintetek van esély rá?

2015. jún. 12. 15:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Hát igen, mi régóta szerettünk volna babát sokat teszteltem x epillel ami egyszer nagyon halványat mutatott, de nem volt baba..

Így egy hónapja inkább nem is azt vettem első tesztre. 6napja késett és egyből erős pozi lett. De nyugi, mert van akinek később mutat még halvány pozit is :) Mint ahogy előttem már írták :) Ha nem bírsz két napot várni...tudom, hogy nem bírsz főleg, ha első baba lenne :D akkor tesztelj holnap :)

2015. jún. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
nem tudok várni már ma megcsinálnám ;D de már félek a végeredménytől. Első baba lenne.inkább várok szombatig hátha :)
2015. jún. 12. 17:48
 13/16 anonim ***** válasza:
Így van türelem :) Aztán mindenképp írj mi lett :D akár képet is rakhatsz, ha halvány :)
2015. jún. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Oke irok hogy mi lesz?! ;)
2015. jún. 12. 18:16
 15/16 A kérdező kommentje:
Nem birtam ki teszteltem de negativ lett. Két napja késikez lesz a harmadik. Akkor nem vok terhes?!
2015. jún. 13. 10:05
 16/16 A kérdező kommentje:
Az le maradt hogy ma :(
2015. jún. 13. 10:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!