Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Tudom számtalan kérdés van már.De akkor sem vagyok nyugodt..Szóval kb.3 és fél hete lefeküdtem barátommal.Nem védekeztünk és nem szedek gyógyszert sem.Menzeszem akkor volt elmúlóba,de még volt egy kicsi.Belém nem élvezett csak fenékbe..Tudom,hogy az előváladékba is lehetnek spermák.De ha megvan akkor mennyi az esélye,hogy terhes lehetek?Mellesleg csütörtökre lett volna a menzeszem de még mindig semmi sincs

Köszönöm aki normálisan válaszol.


2015. jún. 13. 14:41
 1/4 anonim válasza:
terhes vagy. irány az abortusz klinika.
2015. jún. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
csinálj egy tesztet.
2015. jún. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne garagudj de anyukad hol volt hogy nem magyarazta el hogyan kell vedekezni vagy hogy tesztet kell csinalni???
2015. jún. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
fenekbe nem maradsz terhesen ! ha csak annyi volt ne aggodj , ha meg nem akkor vegyel tesztet mikor megkene jonnie ujra ,vagy aktus utan minimum 2 het es kimutatja
2015. jún. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!