Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 4 hete lefeküdtem a barátom...

Ha 4 hete lefeküdtem a barátommal, nem védekeztünk, de nem tette be, csak kb félig ment be és nem ment el bennem akkor lehetek terhes?

Figyelt kérdés

A mensim alapbol mindig változó,mivel másfél éve van meg kb csak,de a virgonckodásunk utáni 3. hétben megjött.

Segítsetek! Mik a jelei,ha esetleg terhes lennék?

Irjatok le mindent,amit tudtok!

15/L


2010. febr. 28. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
patika vagy gyógyászati vagy gyógynövényes bolt és veszeol egy tesztet!!!
2010. febr. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Csinálj holnap reggel egy tesztet az a biztos nem a tünetek mivel ha tudod már könnyebben is beképzeled hogy terhes vagy. Vagy menj el nő dokihoz ha már elég "nagy " vagy a szexhez szerintem gyogyszert íratni is az vagy. Ez nem bántás de ha biztos a védekezés sokkal jobban tudod te is élvezni a szexet.
2010. febr. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
ezért kellett volna előbb tanulnod!!!!! nem a neten kérdezgetned!!!!!!! de persze fontosabb a tanulásnál a korai szex! legalább lesz helyed a mónika showba! a szexhez nemkell ész, csak ösztön kell!!! ezért megy a magadfajtának ilyen hamar!!!!!!!! simán lehetsz az előváladékjától is!!!!!
2010. febr. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem tette be csak félig?! Akkor betette!!! És igen, EZREDSZER is: lehetsz terhes, mert az előváladék tartalmazhat spermiumokat! 15 évesen még nem ezzel kellene foglalkoznod. Vagy ha már feltétlenül szét kell tenned a lábad, akkor legalább olvass előtte, mielőtt hülyeségeket csinálsz.
2010. febr. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat


de nem tette belém,csak félig ment be,utána vette is ki... jövöhéten megyek nőgyógyászhiz...köszi.

2010. febr. 28. 19:33
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
Szia! Nem vagy terhes. Megjött a vérzésed, tehát nem vagy terhes, de mivel stresszes vagy, nem ártana egy teszt. Tescoban, DM-ban, Rossmannban is lehet kapni, gyakorlatilag már bárhol 500-800 Ft-ért.
2010. febr. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszönöm utolsó :) Ez valamennyire megnyugtató! :)

Akkor jövő héten irány a DM :)

2010. febr. 28. 19:34
 8/9 Vilcsianyuja ***** válasza:
71%
Istenem, ez a mai fiatalság! A mai hipertájékozottság és az internet világában nincs tisztában egy 15 éves lány a teherbeesés kockázataival? Basszus, én anno a Bravo magazinból minden ilyet megtudtam anélkül, hogy bárkinek ciki kérdéseket kellett feltenni. Ma már nincsenek ilyen újságok??? A "nem tette be csak félig" azt jelenti, hogy BETETTE! Attól, hogy nem ment el benned, még nem jelenti azt, hogy nem lehetsz terhes! Vannak úgynevezett vágyakozó cseppek is! Még petting esetén is teherbe eshetsz, ha bármi módon spermium kerül a hüvelybemeneted környékére! Persze ezeknek mind kicsi a valószínűségük, de nincsenek kizárva! Tessék óvszert használni!!! Akkor is, ha "nem teszi be teljesen"... De ha egyszer normálisan megjött a mensid, akkor nincs okod parázni, azért kicsi az esélye, hogy azután terhes lehetsz. De ha tényleg nagyon ki vagy borulva, hát tényleg vegyél egy tesztet.
2010. febr. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
71%
ilyenkor a szülők hol vannak??? sasolnak a szomszéd szobában??amikor én 15 voltam, anyám agyonvert volna, ha nem megyek haza este....vagy virgonckodok....akkor persze kicsit bántam, de végül 18 évesen vesztettem el a szüzességem, a mostani férjemtől és nem bántam meg!!!
2010. febr. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!