Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szóltatok a leendő nagyszülőkn...

Szóltatok a leendő nagyszülőknek a terveitekről? Vagy meglepi lesz?

Figyelt kérdés
ha igen, hogyan vezettétek föl a témát? minket nem igazán kérdeznek. aminek két oka van: vagy még nem is várják, vagy csak nem akarnak indiszkrétek lenni
2010. márc. 1. 12:31
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
helyesbítve: 2 oka lehet.
2010. márc. 1. 13:30
 2/14 anonim ***** válasza:
Az első pici meglepetés volt, épp a nagypapa szülinapján mondtuk meg nekik. A másodiknál már kérdezgetnek, de mivel eddig még nem sikerült, így azt mondjuk, hogy majd szólunk, ha jön a második unoka.
2010. márc. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
arról tudnak, hogy tervezitek? mert nálunk lehet, hogy nem is sejtik. fiatalok vagyunk, nem rég óta házasok, szóval akár még várhatnánk is. mondanánk nekik, meg egy kicsit próbáljuk is arra terelni a témát, de valahogy nem veszik a lapot. hát... max. majd akkor tudják meg, mikor tényleg jön a baba
2010. márc. 1. 13:38
 4/14 anonim ***** válasza:

Én Anyukámmal olyan viszonyba vagyok, hogy mindent megbeszélünk! Szinte ő a legjobb barátnőm (minden lánynak ilyen anyát kívánok). Úgyhogy tud arról is, hogy babát szeretnénk!Apukámmal is nagyon jól megvagyunk, neki még konkrétan nem mondtam, de ha a tervekről beszélgetünk a gyerek szó mindig ott szerepel, tehát biztos tudja mi a szitu. Anyósomék csak a város pletykáival vannak elfoglalva, hogy éppen a fiának mik a tervei, az nem érdekli, ezért ha nem kérdez, mi nem is válaszolunk! Majd megtudják, ha már látszik a hasamon!

Biztos a te családod is nagyon fog örülni, amiért nem kérdezik meg konkrétan!

2010. márc. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekünk az elsönél meglepi volt mindenki számára.Most hogy tervezzük a másodikat az is meglepi lesz(kivéve én Anyumnak ő tud róla)
2010. márc. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Anyukám tudta,hogy már dolgozunk rajta. A párom szuleinek nem mondtuk el. Meglepi lenne. Most késik 3 napja, de a teszt nem mutat még semmit. Bízok benne, mert nekem mindig 28 napos a ciklusom és soha sem késik. Ha baba lesz, akkor a párom 30. szulinapján lepjuk meg a szuloket! Remélem bejon!
2010. márc. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekünk is meglepi volt. Nem mondtuk senkinek, hogy dolgozunk rajta, mert nem akartuk állandóan azt hallgatni, hogy mikor jön már a trónörökös?
2010. márc. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nálunk is csak az anyukám tudta, hogy próbálkozunk, és 12. hetes koráig az unokáról is csak ő.

ҝ

2010. márc. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
nem vagyok Anyukámmal barátnői kapcsolatban. pedig szívesen mondanám, csak nem kérdez. ő meg lehet, hogy azt mondja, hogy szívesen hallaná, de én nem mondom :)
2010. márc. 3. 08:59
 10/14 anonim ***** válasza:
Mi is meglepinek szántuk. De amikor hétvégére "hazautaztunk" a szüleinkhez anyukám azzal fogadott, hogy azt álmodta kisunokája lesz. Nem tudtuk nem elmondani:))) A párom szüleinek viszont csak akkor mondtuk el, amikor már orvos is megerősítette a terhességet.
2010. márc. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!