Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szóltatok a leendő nagyszülőkn...

Szóltatok a leendő nagyszülőknek a terveitekről? Vagy meglepi lesz?

Figyelt kérdés
ha igen, hogyan vezettétek föl a témát? minket nem igazán kérdeznek. aminek két oka van: vagy még nem is várják, vagy csak nem akarnak indiszkrétek lenni
2010. márc. 1. 12:31
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
akkor Anyukád nagyon jól megérezte :)
2010. márc. 3. 09:17
 12/14 anonim ***** válasza:
Nálunk anyukámék mondogatták mindig, ha majd nekik is lesz unokájuk... Anyukám hamarabb tudta, hogy babás vagyok, mint én, tehát ő tudta elsőként. Apukám másodikként, anyósomnak meg a Mikulás hozta a kiscipőt. 22 hetes kismama
2010. márc. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mi 2 honapja dolgozunk a baby project-en,de nem szoltunk senkinek.Tul nagy lenne a nyomas a csalad reszerol(a lelkesedes miatt),foleg,ha eleinte nem jonne ossze!!!
2010. márc. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Mi nem mondtuk el mert nem szeretnénk minden hónapban azt hallani: na sikerült? Na gratulálhatunk? Sógornőm pedig elmondta majd kiderült hogy nincs rendben és korai örömöt sírás váltotta fel. Amikor újra terhes lett, amíg a doki nem igazolta és mondta hogy jó helyen van, nem méhenkívüli stb. addig nem is szóltak. Azóta egészséges babájuk született.

Nekem csodás érzés hogy ez a párommal a mi kis titkunk, a mi kis projektünk és majd ha sikerült akkor fogjuk világgá kürtölni és addig csak mi tudjuk hogy még nem sikerült... :(

2010. márc. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!