Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi esély van rá, hogy...

Piroska és a farkas kérdése:

Mennyi esély van rá, hogy tényleg pozitív?

Figyelt kérdés
Ma vagy holnap ( nem) kéne megjönnie. Kora reggel csináltam egy tesztet, amig kezet mostam, semmi nem történt, visszajöttem a szobába, és visszaaludtam. Mikor kb 1-2 ora múlva újra kimentem, pozitív volt a teszt... Facelle , egyébként. Holnap reggel újra csinálok egyet, és kivárom az eredményt, de érdekelne, hogy vajon szerintetek reménykedhetek, hogy ma nem csak azért lett pozitív, mert túl sokat vártam?
2015. jún. 20. 12:05
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Ez is pozi kedves kérdező,gratulalok!!!
2015. jún. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Hu ez szép pozitiv.

Gratálok.


13-as.

2015. jún. 22. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Ma reggel ugyanaz a tipusu teszt negatív. Akkor ennyi? Màr nem reménykedhetek? :((
2015. jún. 23. 06:37
 24/28 anonim ***** válasza:
pontosan igy voltam én is.. pozi aztán neg...ugyanaza teszt, és sajnos nem volt baba. még próbáld meg egy tessztel aztán ha az is neg akkor ez csak a gtesztek hibája, ami mostanában érdekes módon elég sűrűen fordul elő
2015. jún. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Tegnap csináltam egy clear blue digitális tesztet. Egyébkét a kedd reggelim az végül pozitív lett, de időn túl, és halványan. A clear blue digi pozitív lett, és elég hamar megjelent rajta, h 1-2 hete lehetett a fogantatás, nem tudom, h ez mennyire bíztato, mert akkor már a 16. napon voltam, tehát túl a 2 héten. Most elhatároztam, h lehiggadok, mostmár így is úgy is el kell mennem majd dokihoz, de azzal még várok.
2015. jún. 26. 13:12
 26/28 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, simán lehet, hogy minden a legnagyobb rendben van, de azért arra is készülj fel, hogy már nincs baba. elindult valami, de már ürül ki a hCG ezért lehet, hogy néhány teszt még (időn túl) halvány pozitív, más tesztek negatívak, a digitális pedig jóval fiatalabbnak saccolja a hCG szint alapján, mint amennyinek lennie kellene. Kívánom, hogy ne legyen igazam.
2015. jún. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Én is amolyan félig reménykedős vagyok csak. Viszont nem joval saccolja fiatalabbnak, csak kb 2-3 nappal, mert nem a terhesség korát mutatja a teszt, hanem a fogantatásét. A teszt papírján egyébként az van, h írhat más kort, a vizelet koncentrácioja alapján... hát, nagyon örülnék, ha mégis rendben lenne minden.
2015. jún. 26. 14:04
 28/28 anonim ***** válasza:

Gratula, hogy a CB is pozi:) Erről csak annyit, hogy nekem 8800as hcg mellett mutatott 2-3 hetet :D ami 3+nak felelne meg :) ennyit a vizelet koncentrációjáról.

Nyugi, minden rendben lesz:)

2015. jún. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!