Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi esély van rá, hogy...

Piroska és a farkas kérdése:

Mennyi esély van rá, hogy tényleg pozitív?

Figyelt kérdés
Ma vagy holnap ( nem) kéne megjönnie. Kora reggel csináltam egy tesztet, amig kezet mostam, semmi nem történt, visszajöttem a szobába, és visszaaludtam. Mikor kb 1-2 ora múlva újra kimentem, pozitív volt a teszt... Facelle , egyébként. Holnap reggel újra csinálok egyet, és kivárom az eredményt, de érdekelne, hogy vajon szerintetek reménykedhetek, hogy ma nem csak azért lett pozitív, mert túl sokat vártam?
2015. jún. 20. 12:05
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Írj, ha teszteltél, kíváncsi vagyok és szorítok!
2015. jún. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Hàt nem lettem okosabb. Először azt hiszem, ma van a nemvàrt napja, a teszten pedig az volt, h az elmaradt menstruàciót követő első napon jó... tehàt nekem holnap. Tovàbbà nem tudom, h a hajnali pisilés elsőnek szàmít-e, mert ha igen, akkor màsodik pisivel teszteltem. Na lényeg a lényeg, h extraextra halvànyan, de kb 10 perc alatt kijött egy második csík, de nekem mostmàr fofalmam sincs, h az szàradàsi csìk vagy jó csík.... :( úgyh azt hiszem, az a megoldàs ha holnap veszek egy jó tesztet, és kedd reggel megcsinàlom. Vagy ha kapok ma a kisboltban, akkor holnap.
2015. jún. 21. 08:37
 13/28 anonim ***** válasza:

Szia kedves kérdező.

Meg mutatod a teszted?

2015. jún. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

[link]


Nem tudom, h jol csináltam - e a képfeltöltést. Dél körül újabb tesztet csináltam, ma vettem a patikában. Az volt rajta, h a beágyazodástol számított 3 napon belül kimutatja a terhességet, bármely napszakban, és, hogy ha 15 percen belül csík jelenik meg, pozitívnak tekinthető. Nekem 10 percen belül jött ki ez az eredmény...

2015. jún. 21. 13:17
 15/28 anonim ***** válasza:

látom a képet. halvány pozi a teszt :)

én is csináltam ilyet 2 héttel ezelőtt,nekem ennél is halványabb volt. fura volt,hogy ilyen távol vannak a csíkok egymástól,de ez egy ilyen teszt. halk gratula :)

2015. jún. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
De az égegyadta világon semmi tünetem nincs..... és ez nekem fura, mert mikor a kislányomat vártam - és még nem tudtam, h kismama vagyok - olyan durván fel voltam fújodva, h elmentem hasi ultrahangra. Most meg semmi...persze tudom, h állítolag ahány terhesség, annyiféle, de legalább hánynék... vagy feszülnének a cicijeim...áhh, ideges vagyok.
2015. jún. 21. 13:51
 17/28 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok.

az enyém ilyen volt, alig látni rajta :D


[link]


de vettem egy digi clearbluet az 1-2 hetet mutatott aznap még :)

2015. jún. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

nekem még mindig csak a cickóm feszül, semmi más tünetem nincs :)

aznap még csináltam a CB-n kívül egy expect tesztet is, az ilyen lett:

[link]


jaaa és a netes teszt, a 10es érzékenységű, ekkor még hómező volt, egy halvány csíkocska sem jelent meg!

2015. jún. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Gratulálok egyébként :) És Te mikor mész dokihoz? Én úgy tervezem, hogy kb 2 hét múlva. Vagy az korai? Végülis ha az előző menzesz első napjátol kell számolni, akkor 2 hét múlva már a 6. hét lesz. Az 1-2 hetes clearblue-t ez alapján nem értem...
2015. jún. 21. 14:08
 20/28 anonim ***** válasza:

köszi :)

én már voltam 2x is :D

de csak azért,mert volt egy missed ab-om május 13.án. vártuk, hogy megjöjjön,de tünetek hamarabb lettek mint a nemvárt napja. így volt béta hcg vizsgálatom vérből,134 lett a hormon,múlthét pénteken. ciklus nélkül, védekezés mellett sikerült újra teherbe esnem. most pénteken is voltam vérvételen, már 8800 felett van a hormon (ikergyanús). és csütörtökön volt petezsák is. így nekem most hetente kell járnom orvoshoz.

ha nincs gondod akkor ráérsz menni két hét múlva,de ha barnázol akkor azonnal doki.

2015. jún. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!