Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok nektek mennyi volt a...

Lányok nektek mennyi volt a legtöbb idő amit késett a mensitek?

Figyelt kérdés
Fiuk is irhatnak párjaikról.Mennyi volt a leghosszabb késés amiből nem lett baba?
2015. jún. 30. 19:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

4 hónap, amikor letettem a tablettát.

2 hónap máskor.

2015. jún. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Egyszer nekem egy hónapban kimaradt. Se előtte, se azóta nem volt ilyen. Következő hónapban, mintha mi se történt volna megjött a rendes időben.
2015. jún. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Decemberben kimaradt, januárban meg idôre megjött. A doki nem látott semmit. Elôfordul az ilyen. Pedig beleéltem már magam a babába, bár tervezni nem terveztük. :)
2015. jún. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Egy hónapra simán kimaradhat betegség nélkül is.
2015. jún. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Egy hónap.
2015. jún. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Második menzeszem késik nincs baba ez az első hogy így elmarad.

Ja és nincs cisztám se amire foghatnám.

2015. júl. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
2 menzeszem kimaradt (Május,Junius), a 3. is késik elvileg nem láttak terhességet, sem cisztát, sem hormonzavart. De most megyek másik dokihoz mert nem tudtam meg semmi konkrétat.
2015. júl. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Egy hónap, de nekem az a szülés utáni hónapokban volt, még nem állt helyre akkor a hormonháztartásom, volt is ijedség hogy terhes vagyok, nem akartam a pár hónapos babával megint terhes lenni, azóta már tervezzük a kis tesót, 2 éves a kislányom.
2015. júl. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!