Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek a digitális...

Mi a véleményetek a digitális terhességi tesztekről?

Figyelt kérdés
Kimutatják a korai terhességet is?Teszteltem 4-5 sima tessztel és mind nagyon halvány...hátha ez kimutatná.Javasoljátok csajok?
2015. júl. 3. 08:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon drága. A halvány csík is csík, tehát ne mond hogy nem mutatja ki.
2015. júl. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Tudom...de annyira korai hogy a doki még nem lát semmit....cak a 3X-nagyobb(mint normális ezen a ciklusnapon)14.8mm nyálkahártyát...annyit halllottan a fars pozikrol,hogy teljesen lehoz...félek..nem merek örülni.

Amik az első képen vannak 3 prediktor 10-es és egy másfajta 25-ös erősségü hétfő-keddiek.A második képen egy facelle 25-ös ma reggeli...nem értem.Azért gondoltam veszek egy olyat ami a heteket is kimutatná..

[link]

[link]

2015. júl. 3. 09:22
 3/17 anonim ***** válasza:
Szia! Ezek teljesen egyértelmű pozi tesztek és nem is halványak, ilyenkor még a nőgyógyász nem lát semmit csak a hcg nem árulja el. Gratulálok jó babó várást:)
2015. júl. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még csak a hcg árulja el*
2015. júl. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

A digitális teszt az tuti, én is ilyennel csináltam egy évvel ezelőtt.

Drága? 2400.- az olyan drága? Szerintem nem! Ráadásul ez majdnem teljes pontossággal megmutatja azt is, hogy hány hetes vagy!

Boldog Baba várást!:)

2015. júl. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
A digitálisban az a jó, hogy nem kell vadászni a csíkot. Ha van annyi hcg, akkor virít rajta egy + jel és egy szám. De sztem a te tesztjeid teljesen egyértelmű pozik, erre nem vennék digitálisat :)
2015. júl. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
19%
Kedves 5-ös, SZERINTED nem drága, SZERINTEM meg igen. Ennyi az egész :) Nem kell beszólogatni...
2015. júl. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem beszólásnak szántam, csak véleményt alkottam! Ahhoz képest, hogy digitális, és majdnem teljes pontossággal mutatja a terhesség idejét, az előállítási költségéhez képest nem drága! Az már más tèszta, hogy ki teheti meg, és ki nem!? Ezzel én nem akartam semmi rosszat, sajnálom, ha félre értelmezted!
2015. júl. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
vettem digitálisat.szétbőgtem az agyam,-negativat mutatott.Persze ez 25-ös érzékenységü az enyémek 10-esek voltak ...mennyi időnek kell eltelnie hogy mutassa a 25-ös is?vagy rosszvolt mindegyik amelyiket csináltam???és ez a clearblue meg a jo?a pozitivak tévedtek?
2015. júl. 5. 11:08
 10/17 anonim ***** válasza:

Sajnálom:(

Én ezért is mondtam, hogy a digitális mellett állok, mert az nem téved, és így az ember megkíméli magát a felesleges csalódástól..

Remélem minél előbb összejön a Babód!

Üdv!

2015. júl. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!