Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meg tudnátok nézni?

Meg tudnátok nézni?

Figyelt kérdés
Nekem túl halvány, már rég erősödnie kellett volna. De egyértelműen kijön, az összes teszten, ahogy felszívta a nedvességet. Ti hogy látjátok? Megpróbálom csatolni a képet: [link] Jpg
2015. júl. 9. 09:39
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
komolyan nem tudom, melyik linket kell csatolni...
2015. júl. 9. 09:40
 2/28 A kérdező kommentje:
2015. júl. 9. 09:43
 3/28 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Pozitív. 2 nap múlva, akkor sokkal erősebben kell majd látszódnia. :)
2015. júl. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Pozitib gratula! :)
2015. júl. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Sajnos nem nagy az öröm, mert tegnap volt 3! hete hogy nem jött meg, ahhoz képest pedig szerintem túl halvány... már le kellene másznia a tesztről a csíknak... Másnak olyan szép, egyértelmű tesztjei vannak... De azért nagyon köszönöm!
2015. júl. 9. 09:48
 6/28 A kérdező kommentje:
Neked is nagyon köszönöm! :) Reménykedek :)
2015. júl. 9. 09:49
 7/28 anonim ***** válasza:

Van akinek sose lesz nagyon erős. De inkább menj el dokihoz, ha 2 hete késik már esedékes egy uh :)

Gratula!

2015. júl. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
3 hete, bocs. Akkor pláne!
2015. júl. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Szerintem is menj el dokihoz, ha három hete késik, akkor papír szerint már 7 hetes vagy, akár szívpulzálást is láthattok már, ha csak az a gond, hogy a vizeletedbe nem választódik ki olyan erősen a hcg, mint másoknak.


De ne keseredj el akkor, sem, ha most nem lesz baba. Nekem kétszer is volt ilyen halvány, nem erősödő, a doki mondta is, hogy elkezdődött valami, de nem sikerült megtapadnia, meg is jött a vérzésem, késéssel. Azt mondta, várjak egy ciklust, hogy jól fel tudjon épülni a nyálkahártya, és már lehet is próbálkozni újra.

2015. júl. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Múlt héten voltam, meg van vastagodva a méhfal, de bébit még nem látott. Holnap megyek dokihoz, kérlek, drukkoljatok, egy hete olyan ideges vagyok, hogy húúúúú...
2015. júl. 9. 10:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!