Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meg tudnátok nézni?

Meg tudnátok nézni?

Figyelt kérdés
Nekem túl halvány, már rég erősödnie kellett volna. De egyértelműen kijön, az összes teszten, ahogy felszívta a nedvességet. Ti hogy látjátok? Megpróbálom csatolni a képet: [link] Jpg
2015. júl. 9. 09:39
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Háááát, köszönöm, de én reménykedni sem merek :D délre vár a doki én meg már tűkön ülök :D :D
2015. júl. 10. 10:18
 22/28 anonim ***** válasza:
9-es vagyok, nekem mindkét alkalommal akkor jött meg, amikor abbahagytam a progeszteronpótlást (előzmények miatt pozitív teszt után azonnal el kellett kezdenem), így a leghosszabb késés 10 nap volt, de szerintem hamarabb megjött volna, ha a hormongyógyszer nem késlelteti. Tehát nekem sosem késett 3 hetet. Ha erős terhességi tüneteid vannak, akkor szerintem igen nagy eséllyel minden a legnagyobb rendben van odabent!!!!
2015. júl. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nem látnak babát, a méhfalam 9 mm- ről 7- re vékonyodott, okát nem látják, hogy miért nem jön meg, de annak sem, hogy miért pozitív a teszt. Nagyon rossz sejtésük van, miszerint méhen kívüli, úgyhogy 1 hét múlva uh. és teljes laboratóriumi kivizsgálás. Ettől már ezerszer jobb lenne, ha megjönne... :( :( eddig izgultam, most már teljesen ideg vagyok :( :(
2015. júl. 10. 12:54
 24/28 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom:(
2015. júl. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Sajnálom. :( De ha egy hét múlva mégis jó híred van, akkor várjuk! Történtek már meglepetések!
2015. júl. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta?
2015. júl. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Elment a bébi :(
2015. aug. 5. 13:26
 28/28 anonim ***** válasza:

Sajnálom :(

Mikor próbálkoztok újra?

Meg tudják mondani mitől ment el?

Ezeket a gén tesztet érdemes ilyenkor elvégeztetni:

FII gén ( II.Faktor, Prothrombin ) G20210-mutáció szűrés

FV gén( V. Faktor ) Leiden mutáció

PAI

MTHFR gén 677-mutáció szűrés

MTHFR gén 1298-mutáció szűrés

CBS 844ins68 mutáció

2015. aug. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!