Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szombaton kellene megjönnie....

Szombaton kellene megjönnie. Az együttlét óta 9 nap telt el. Ami számomra fura, h máshogy érzem magam. Ezek lehetnek akár már terhességi tünetek?

Figyelt kérdés
Nem értem! Június 13. -án jött meg e menzeszem, az ovum kb július 4. -re tehető, a férjemmel 3. -án (is) együtt voltunk. Szombaton kellene megjönnie. Az együttlét óta 9 nap telt el.Hányingerem van, nem feltétlen reggel, inkább délután, a mellbimbóm különösen érzékeny, ilyen éles szúró fájdalom, megváltozott keserű szájíz. Nem korai még ezeket érezni. Ma csináltsm tesztet,de negatív. Érdeklne,h ki mit gondol erről,köszönöm!

#utalhat terhességre?
2015. júl. 13. 19:22
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Én még nem csináltam meg a tesztet, vasárnapra tervezem. Szombatra nem várom..., szóval még várok! :)
2015. júl. 16. 11:30
 12/14 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy, nincs is ertelme elöbb tesztelni :) Es a tünetekkel hogy allsz? Nekem szinte teljesen eltünt minden, ugyhogy en most ugy gondolom, csak bebeszeltem magamnak :) de meglatjuk :)
2015. júl. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Detto,semmi tünetem nincs két napja! 😕 En is azt hiszem,hogy bemesélem.
2015. júl. 16. 19:48
 14/14 anonim ***** válasza:
Sajnos az elözö nehany honapban tapasztaltam, hogy amint azt gondolom, hogy talan most összejött, azonnal elkezdek erezni mindenfele korai tünetet. Most hogy negativ lett a teszt, el is mult minden korai tünet :) :) szoval az agy csodakra kepes :) persze remeny igy is van :)
2015. júl. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!