Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi ad nektek reményt akkor,...

Mi ad nektek reményt akkor, amikor kiderül, hogy megint nem sikerült a baba?

Figyelt kérdés
Sokan mondják, h ne gondoljak erre, "szarjam le" és majd akkor fog összejönni. De nekem ez nem megy! :(
2015. júl. 15. 23:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

én épp az isten háta mögött(civilizáció zéró) dolgoztam 300 km-re a páromtól, de jött látogatni, meg hétvégére elvitt magához, így tudtam gyakorolni az autóvezetést is. egy kastélyban dolgoztam amúgy, 5 órát gyalogoltam, hogy városba érjek egy tesztet megvenni, amely patika nyitási idejéig még volt vagy 2 óra hossz...megvettem, 10 Eur-ba került...visszagyalogoltam mgint 5 óra hosszt és negatív...hát én elhatároztam hogy több tesztet nem veszek...


engem eléggé megtört az is, hogy távol lenni a családtól, próbáltam online kapcsolatokat szerezni, volt, hogy lázasan is dolgoztam, erre egy srác rámszállt, neki állt szidni, meg szapulni, de folyamatos zaklatás szinten.

ezután jött, hogy munkahelyet váltok inkább, mert elegem lett, ez a hely inkább remetéknek való.


a lényeg amit írni akarok, nekem mindig volt nagyobb bajom annál, minthogy épp negatív egy teszt.


de sikerülni fog, csak szeretettel kell várni :)

2015. júl. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Vàrom én szeretettel de hiàba...
2015. júl. 16. 00:23
 3/12 anonim ***** válasza:
nem tudom hiszel e benne, de alvás előtt szólj hozzá és bíztasd őt :)
2015. júl. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Miota probalkoztok?
2015. júl. 16. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
1 eve...ebbe a honapba raadasul clostit is kaptam. Talan ezert is olyan nagy a csalodas. Azt hittem osszejon...
2015. júl. 16. 06:34
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne legyel elkeseredve.. Mi is sokat vartunk a babara majd egyszer csak mikor csak egyszer voltunk egyutt a honapban ( nem is remenykedtem ) pozitiv lett a tesztem! Drukkolok neked is hidd el jonni fog hamar a baba!!!
2015. júl. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Tudom milyen :( tegnap este jött meg 13 nap késés után. Nem mertem tesztelni,nem akartam negatívot látni. Hát nem tudom jól tettem-e mert így meg már szinte elhittem.:(
2015. júl. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi is 1 éve vártuk a babát, kimaradt 2 menzeszem is, lett egy halvány pozi tesztem, mentem a magándokihoz ott nem látott semmit. Magyarázatot sem kaptam a halvány tesztre. Összetörtünk mert nagy öröm volt a halvány teszt, aztán nem is foglalkoztatott minket a téma, hisz ugy se jött meg...Épp úgy voltam hogy ha megjön akkor utána ovu teszt meg hőmérő lesz.Aztán késett a 3. menzeszem is elmentem egy városi kórházba, és ott azt mondták ki kell zárni a terhességet uh és vérvétel. Mint kiderült 5 hetes a terhesség és 15mm a petezsák. Pont az a szakasz kellett hogy ne görcsöljünk rá.
2015. júl. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia... Nagyon megértelek. Nálam is tegnap derült ki, hogy nincs baba, peidg voltak halvány pozi tesztek, de elkezdtem vérezni, így elmentem vévételre és totál semmi, szóval becsaptam a tesztek... Nagy csalódás volt, már inkább lett volna negatív, akkor legalább nem élem így bele magam.
2015. júl. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) mindenkit en is teljesen megértek! Màr csak abna segítsetek kerlek, hogy hogy csinaljan ezt a nem ragorcsolest?
2015. júl. 16. 10:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!