Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Évek óta megszakitással...

Évek óta megszakitással védekezünk a párommal. Lehetséges, hogy nem lehet gyerekem, ha ez a módszer bevált?

Figyelt kérdés

2015. júl. 16. 19:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
76%

Esküvő után mi is így voltunk fél évig, nem jött a baba. De első probalkozos hónapban viszont igen. :)

Lehet a párod elovaladeka nem tartalmaz spermát. Attól még simán osszejohet ha nem csak az elovaladek kerül be. Szóval ebből ne indulj ki.

2015. júl. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
66%

Mi a két gyerekünk között "védekeztünk" így, csak mert nem lett volna nagy baj, ha jött volna a tesó. Így telt el 6 év, és nem lettem terhes. Aztán egyik alkalommal nem hagytuk félbe a dolgot, és jött is a tesó. :)

Tudjuk nem biztos védekezés ez, de elég sokaktól hallom, hogy évekig nem esnek így teherbe.

Amúgy, ha gyereket akarsz, akkor beszéld meg a pároddal, és ne várj a csodára, hogy hátha így összejön. S ne aggódj azon sem, hogy ha így nem leszel terhes, akkor nem vagy termékeny. Ez hülyeség!

2015. júl. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
60%
22 év alatt 5 gyermekes anyuka lettem. Csak így védekeztünk.
2015. júl. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
18%
Megszakításos védekezés: nonszensz a 2 szó egymás mellett. A lányotoknak is ajánlanátok ezt a tuti módszert?
2015. júl. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Julie S ***** válasza:
52%

A megszakitasos modszer azoknak jo, akiknek nem gond, ha becsuszik a baba. Mi 4 es fel evig igy vedekeztunk. A baba akkor jott, amikor lazitottunk a modszeren, es mar csak a termekeny napjaimon (ezeket mindig erzem/ereztem) volt megszakitas. Egyszer "hibaztuk el", tulajdonkeppen szandekosan, mert en szoltam, de a parom azt mondta nem erdekli, lett is belole egy szep kislanyunk. :)


Nem mindenkinel mukodik jol ez a modszer, de sokaknak bevalik. Nem kell itt beszologatni, hogy ez nem vedekezes, mert dehogynem az. Csak az nem mindegy kik es mikor hasznaljak! Akinek gond lenne a becsuszott baba, annak persze nem ez megfelelo mod.

2015. júl. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
69%
A lányomnak nem is tudom mit ajánlanék... két barátnőm lett fogamzásgátló mellett terhes, pedig ott nem nonszensz a védekezés kifejezés. Talán azt ajánlanám, hogy ne szexeljen, ha nem akar gyereket...ennél biztosabb módszer nincs. ;-)
2015. júl. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
48%

Ez a kérdés bennem is felmerült többször :))))

Mi ezt kb. 6 évig alkalmaztuk, és mikor már próbálkoztunk élesben, a 3. hónapban terhes lettem.

2015. júl. 17. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
90%
8 es fel eve vedekezunk igy. Mikor babat szerettunk volna elsore megfogant mindket fiunk (3 ev 3 honap van koztuk).
2015. júl. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nem értem miért lettem lepontozva!?
2015. júl. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

mindenki le lett pontozva.

valakinek nem tetszik hogy nem védekezünk :-D

2015. júl. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!