Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kétszarvu méh esetén mennyi a...

Kétszarvu méh esetén mennyi a z esélye hogy megmarad a baba?

Figyelt kérdés
kiderült h kétszarvu méhem van.7. hétbe vagyok a terhességnek.egyszer elvetéltem 11 évvel ezelőtt, 5,5 hetesen.remélem ez nem fog elmenni
2015. júl. 20. 18:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Hogyhogy most derült ki? Eddig nem vették észre???


Amúgy én úgy tudom, ez nem befolyásolja a természetes folyamatokat.

2015. júl. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megmaradni annyi esélye van mint egy normál méhben. Inkább a koraszülés veszélye nagyobb. Nekem is kétszarvú a méhem, és mind a két gyermekem a 32. héten született. Igaz ez is függ attól, hogy mennyire kétszarvú. Akinek csak szív alakú az simán végigviheti a terhességet. De akinek nagyon el van választódva, annak ugye a méhnek csak egyik oldalán tud nőni a baba. Persze nem kell aggódnod, mert a méh nagyon tágulékony, akik ikrekkel terhesek azokat se sokkal marad több helyük.
2015. júl. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!