Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor ez terhesség?

Most akkor ez terhesség?

Figyelt kérdés

Párommal mindig védekeztünk, kb. 1 vagy 2 hete bennem ment el, de az elsőtől, az utolsó pillanatig fent volt a gumi, a végén, mikor a "cucc" belement, még ellenőriztük is, a víz sehol nem folyt ki, gondolom akkor nem volt lyukas.

Menstruációm 4 napja késik, annyira nem is vagyok ideges, hogy az idegességtől késne.. De persze bennem van a félsz, ugyanis ha terhesség lenne, abortusz lenne belőle..Holnap megpróbálok egy tesztet. Melyik teszt megbízhato? Van olyan ami a nap bármelyik szakaszában kimutatja? Egy nap hány tesztet lehet csinálni?


2015. júl. 26. 12:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy nap akármennyi tesztet csinálhatsz. Én a rossmannban vettem facelle nevezetű tesztet ami már a terhesség 1. napjától kimutatja. Csinálj legalább 2 tesztet de ne közvetlenül egymás után hanem a másikat mondjuk 2 nap múlva.
2015. júl. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nyilván száz százalékos védekezési módszer nincs, csak ha nem szexelsz, de ha mindig védekeztek az aktus legelejétől gumival és nem szakadt ki, akkor nem vagy terhes.

És ha már késik a vérzésed, akkor már csinálhatsz tesztet. A reggeli első vizeletből érdemes csinálni, mert az koncentrált vizelet, így jobban "észleli" a teszt belőle a HCG szintet. És igazából ilyenkor már bármilyen tesztet vehetsz, viszont nem kell egy nap több tesztet csinálni, teljesen felesleges.

Sőt, még 1 nap különbséggel is hülyeség. A HCG szintje ugyanis két naponta duplázódik.

2015. júl. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

végig gondoltam nagyon sokszor, hogy mi történt mostanában, ami miatt késhet, de nem tudok semmit.. bár én erősen kételkedem abban, hogy terhes vagyok, de már nem tudok mást amiért késne.

gyógyszertárban mennyi be kerül a teszt, és melyik az amelyiket érdemes megvenni?:O

2015. júl. 26. 13:28
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem csak gyógyszertárban kapsz tesztet, hanem drogériákban is. Amúgy pár száz forint egy teszt, én annak idején Gabriel tesztet használtam (mondjuk tervezett baba volt).
2015. júl. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Facelle teszt a Rossmannban 400 ft.
2015. júl. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Facelle teszt tényleg jó és olcsó is
2015. júl. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az nagy "gáz", ha ma többször is szúrt a hasam?:s Semmi mást nem éreztem.. kicsit görcsölök is, de minimális..
2015. júl. 26. 17:46
 8/9 anonim ***** válasza:
nem gáz ha görcsöl lehet meg fog jönni, 4 nap késés még semmi, mindegy milyen tesztet veszel, ha gumival csináltátok tuti nem vagy terhes
2015. júl. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ma két tesztet is csináltam, délutáni vizeletből, mindkettő erős negatív:) holnap csinálok egyet reggeli vizeletből is ha nem jön meg, ha az is negatív, és mégse jön meg, irány a nődoki:)
2015. júl. 27. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!