Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ebben az esetben lehet terhesség?

...asd... kérdése:

Ebben az esetben lehet terhesség?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel tegnap megtörtént, igazábol az egész csak olyan 3-4 percig tartott, mert észbe kaptunk... a kérdés, hogy, még a közelébe sem voltam az elélvezésnek, akkor kivettem, és ilyenkor lehet e terhes az előváladéktól, ha előtte pisiltem és fürödtem is..? A lánynak még nem jött meg.. a valaszokat elore is koszonom... es nem kerek oktatast.. koszonom :)

2015. júl. 25. 13:14
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
9%
igazából nem tartom nagy valószínűségnek. Miért nem csinál a barátnőd egy tesztet?
2015. júl. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

Az előváladéktól lehet terhes. Az, hogy mennyi ideig tartott és hogy mennyire voltál messze a végétől, mindegy. Óvszert az első pillanattól kezdve kell használni, pont emiatt.

Egyáltalán nem jött meg neki? Ez se kizáró ok, mert a peteérés hamarabb van, mint az első menzesz.

Tesztet még felesleges csinálni, ha aggódtok majd 2-3 hét múlva.

2015. júl. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
De mindenhol azt irjak, hogy a vizelessel ki lehet uriteni az elozo elvezesbol ott maradt spermiumokat.. de amugy nem biztos hogy volt elovaladek, csak ijedtseg..
2015. júl. 25. 13:25
 4/31 A kérdező kommentje:
És igen, egyaltalan nem jott még meg neki..
2015. júl. 25. 13:33
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Ne szexelj olyasvalakivel, akinek még nem jött meg, mert elvisz a rendőrbácsi.


Egyébként lehet terhes.

2015. júl. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Vegulis az esely ra nagyon nagyon keves... meg igy h nem jott meg neki.. es elotte vizeltem.. szinte lehetetlen..
2015. júl. 25. 13:40
 7/31 anonim ***** válasza:
Szerinted ha pisálással megelőzhető a terhesség, akkor minek védekeznek?
2015. júl. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Előváladék MINDIG van, max nem veszed észre.
2015. júl. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

7. Koszi nem erre gondoltam, kerlek olvass utana...

8.tudom, tudom.. a kerdes ugye, hogy tartalmazott e spermiumot.. mert ugye a legutobbibol maradhat a hugycsoben.. es ugye a spermium lugos.. a vizelet meg savas.. szoval ha minden igaz egy vizelessel kitisztithatod ami ott maradt...

2015. júl. 25. 13:47
 10/31 anonim ***** válasza:
Attól még jön előváladék, amiben lehet sperma.
2015. júl. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!