Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menses elött egy nappal...

A menses elött egy nappal pozitiv volt a teszt másnap megjött most van a harmadik napja hogy vérzek. Olyan mintha élő vér folyna. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2007. nov. 5. 12:40
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

Én azt tanácsolom, hogy vegyél még egy tesztet nézd meg reggel.

Két dolog lehet. Terhes vagy de menstruálsz is. Sok nő az első három hónapban menstruál.

A másik ami ritka de előfordul, a vetélés. Remélhetőleg nem erről van szó. (azt nem tudom, hogy ilyenkor is + lesz-e a teszt)

Vegyél tesztet, ha pozitív, ha negatív én elmennék orvoshoz. Mégpedig azért mert mint írtad mensi előtt pozitív volt már!

2007. nov. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha véletlen mégsem maradt meg a baba,attól még lehet megint pozitív a teszt,mert a hormon lassabban ürül ki a szervezetből.ne idegeskedj,inkább menj orvoshoz,hogy mielőbb megnyugodj!Szorítok!
2007. nov. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Mindenképpen fordulj dokihoz, mert ha a teszt pozitív volt nagy valószínüséggel terhes vagy/voltál. Remélhetőleg a szervezeted tréfál meg csak a menzesszel, hisz van ilyen, és közben a baba egészségesen fejlődik a pocidban, de ha sajnos vetélésen mész keresztül akkor az veszélyes is lehet, akár csúnya szövődményekkel.
2007. nov. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha élő vér folyik belőled és a teszted előtte pozitiv volt,akkor nagy valószinűséggel spontán vetélésed van ill.fenyegető vetélés.

Nagyon gyorsan menj orvoshoz,hátha még megmenthető a terhesség!Ha mégsem akkor is meg kell vizsgáltatnod magad,nehogy szövetdarabok maradjanak bent vagy valami más,mert annak súlyos szövődményei lehetnek!

2007. nov. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
én a helyedben azonnal orvoshoz fordulnék! nekem augusztusban volt egy abortuszom sajnos elhalt a baba....annyi tünetem volt hogy mensi helyett barnás váladék 2 napig majd rákövetkezendő héten egy erős vérzés majd ez még egyszer megismétlődött...aztám már csak azt tudták megállapítani hogy elhalt terhességről van szó :( ne húzd az időt!!!!!!!!!! nem ijesztegetés de jobb félni mint megijedni! lehet csak valóban mensiről van szó és holnapra már nem fogsz vérezni!
2007. nov. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az előző válaszokon kívül még annyit, hogy esetleg fennállhat a méhen kívüli terhesség is. Menj dokihoz hamar!
2007. nov. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
érdekel , hogy mi lett veled, írj majd, szorítok....
2007. nov. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem is volt spontan vetelesem,igaz en mar 7 hetes voltam,es nagyon fajt.ha nem faj csak verzik szerintem meg ha idoben mesz dokihoz talan mentheto.de 3 nap utan ketlem:( mindenesetre menj orvoshoz mert vegeznek egy vervizsgalatot ugyanis ha tenyleg terhes voltal azt kimutatja meg veteles utan is egy jo ideig,es lehet hogy ki is kell "tisztitani".remelem hogy csak egy normalis mensi es egy rossz teszt,de mindenkepp menj orvoshoz, sot mar akkor el kellett volna menned.talan tenyleg csak mensi de baba is van.majd kiderul de ird meg!szoritok
2007. nov. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!