Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kevés és nem elég mozgékony...

Kevés és nem elég mozgékony spermákra mit javasoltok: Fer14? Ferulant? Maca Vibe?

Figyelt kérdés
2010. márc. 7. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
FER 14! Ismerősömnek 2 hónap szedése elég volt ( napi 2 db ) és jön a baba 2 év után!
2010. márc. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ugyanez a baj. Két doki is azt mondta: napi 2 Fer 14 és napi 1db Ferulant kapszula. Maca Vibe-t még vizsgálat előtt szedett a párom jó 3 hónapig, de nem lettem terhes :( Így azt hegyjuk és most ezt a kettőt szedi, mi egyenlőre csak 2 havi adagot rendeltünk belőlük, bízva a szerencsében!
2010. márc. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mennyi az a kevés..
2010. márc. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Panax GinSeng+multivitamin.Nekünk sem a ferr14 sem semmi méreg drága kapszula nem vált be.Ez a kis Dm-ben kapható 600 forintos kis "immunerősítő" egy hónap után kifejtette a hatását.3 év sikertelen próbálkozás után,most 15 hetes kismami vagyok:)

Szerintem kezdjétek az olcsóbb dolgokkal...

Sok sikert!Puszika

2010. márc. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A Panax ginsenget mi nem próbáltuk, de teljesen más az összetétele és stresszre stb. ajánlják. Itt van egy jó kis összesítő amit találtam róla szerintem érdekes. Gratu a kismaminak akiknél ez bevált!

[link]

2010. márc. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!