Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miert kicsi az eselye annak,...

Miert kicsi az eselye annak, hogy valaki a mesi elso napjan essen teherbe, nekem ekkor 36,2 volt a homersekletem?

Figyelt kérdés
Aznap kellett volna megjonnie,de azota sem jott meg ez febr.20-an volt.Vettem tesztet negativ lett a heten csutortokon.Most mit csinaljak.
2010. márc. 7. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Azért, mert ilyenkor nincs peteérés. Valamilyen anatómia jegyzet nincs fent a neten, ami a ciklust mutatja be hormonokkal? Mert akkor látnátok, hogy akkor melyik hormon termelődik amikor menstruáció van stb. és hogy miért nincs akkor peteérés, de mivel neked nem jött meg, így rád ez nem érvényes. 15 napja késik a vérzésed, gyakorlatilag már minden vacak tesztnek ki kellene mutatnia, hogy terhes vagy, de mégis azt tanácsolom, hogy vegyél egy 10-es érzékenységű jó minőségű tesztet, ilyenek a Gabriel, Qupido (ez a legjobb). Utána eredménytől függetlenül keresd fel a nőgyógyászod.
2010. márc. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
koszi a tanacsot jovo heten megyek dokihoz,de meg remenykedek benne,hogy baba vagy ne
2010. márc. 7. 16:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Holnap vagy holnapután (hétfő vagy kedd) ismételd meg a tesztet. Elméletileg teherbe lehet esni a ciklus első napján, és ha ez történt, akkor a csütörtöki teszt lehetett határeset (túl korán).

A hőadat önmagában nem jelent semmit, részletek itt:

[link]


Nem valószínű, hogy terhes vagy, de ezen a ponton nem lehet kizárni sem. Vagyis: ismételd meg a tesztet, és ha negatív, akkor várd meg a következő rendes menstruációt. Ha az is kimarad, menj orvoshoz. És akkor is menj orvoshoz, ha a következő hetekben bármilyen furát tapasztalsz, görcsölést, fájdalmas vérzést, pláne ezt kísérő lázat (ez se valószínű, de ha amúgy rendszeres ciklusod van, most meg már két hete semmi, akkor jobb odafigyelni).

2010. márc. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát akármennyire is nem valószínű a menstruáció első napján a teherbeesés, én pontosan így fogantam édesanyám szerint. És már 24 éve élek :)
2010. márc. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
most sajna nem jott ossze,de probalkozunk tovabb csak spontan cikluskimaradasom volt
2010. márc. 10. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!