Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vízben könnyebb teherbe esni...

Vízben könnyebb teherbe esni megszakítással?

Figyelt kérdés
Mielőtt még bárki is h.lyének vagy kiskamasznak nézne a kérdés miatt... 6 éve megszakítással védekezünk, soha nem történt baleset. Már-már én is elhiszem azt, hogy nem mindenki előváladékában vannak spermiumok. Vagy nem minden nő hüvelyi PH-ja képes arra, hogy az a minimális spermium életképes maradjon és eljusson a "célig". Mert magyarázat simán lehet rá kinek és miért "működik" ez a nem védekezési forma. Legutóbb viszont nyílt vízben csináltuk és most kicsit aggódni kezdtem, hogy mi van, ha... Igen, a 6 év alatt rengeteg peteérésem volt és azokon a napokon is csináltuk. De mi van ha az előváladékban lévő sperma, amitől én soha nem lettem terhes, a víz segítségével most könnyedén bejutott? Szerintetek létezik ilyen? Kérlek a "megszakítás nem védekezés" válaszoktól kíméljetek, tisztában vagyok vele. De azzal is, hogy mostanában hány embernél kiszakad a gumi és hányan lesznek terhesek fogamzásgátló mellett is...
2015. aug. 3. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem másabb az esély így sem. A víz nem hiszem, hogy annyival jobb szállító közeg lenne. És azt se felejtsük el, hogy míg az ejakuláció során spriccelve messzire jutnak a spermiumok, megfelelő közegben, a szivárgó víz különösebb lendületet nem ad nekik. Szerintem a nem megfelelő környezetben "tárolt" spermiumok nem is életképesek. Én nem hiszem, hogy a természetes vizek ph-ja ennyivel jobb lenne, sőt.
2015. aug. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem!A vízben nem tudnak könnyebben úszni.
2015. aug. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem, dehogy.
2015. aug. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szerintem ha esetleg most megfoganna a baba, akkor sem hinném hogy a víz miatt.

minden esetre majd jelezd mi lett az eredménye :)

2015. aug. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
29%

tök butaságokat hordtál össze már ne is haragudj!


"Már-már én is elhiszem azt, hogy nem mindenki előváladékában vannak spermiumok"

nem, a spermiumok nem az előváladékban vannak, soha, semmi, a te pasidnak sem!

spermium a húgycsőben lehet, egy előző ejakuláció alkalmával ottmaradhatott és előváladék kimossa, akkor lesz az előváladékban. de pisiléskor is kiürül a sperma a húgycsőből, tehát akkor tényleg kell az aktus előtt nem sokkal csinálni valamit, hogy attól teherbe lehessen esni.

egy kicsit felkapták mostanában ezt a témát, főleg ezen az oldalon...

2015. aug. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Épp ma olvastam (valaki írta), hogy az előváladékban lévő sperma egy 1 hónappal azelőtti aktusból is ott lehet. Szóval igen, ír mindenki összevissza néha jó nagy b.romságokat. Én eddig úgy tudtam, hogy a húgycsőben van és ki is mosódik a legközelebbi közösülés idejére. De lassan gyakorin minden 5. ember előváladéktól esik teherbe. :)
2015. aug. 3. 14:19
 7/8 anonim ***** válasza:

Vízben szexelni, nagyobb fertőzésveszély.


"Épp ma olvastam (valaki írta), hogy az előváladékban lévő sperma egy 1 hónappal azelőtti aktusból is ott lehet. EZ NAGY MARHASÁG.


Szóval igen, ír mindenki összevissza néha jó nagy b.romságokat. Én eddig úgy tudtam, hogy a húgycsőben van és ki is mosódik a legközelebbi közösülés idejére. De lassan gyakorin minden 5. ember előváladéktól esik teherbe. :)"

Nem kell mindent elhinni, amit itt írnak. Sokan abszolút nem védekeznek, de ráfogják, kiszakadt a gumi...

2015. aug. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igazad van utolsó. Egyébként a kérdésem csupán arra irányult, a vízzel esetleg "bemosódhattak-e" a spermiumok, ha valóban voltak az előváladékban. Bár mivel előtte napokig nem voltunk együtt, így nem is igen lehettek az előváladékban...
2015. aug. 3. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!