Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódástól számítva...

Beágyazódástól számítva hanyadik napon érdemes tesztelni?

Figyelt kérdés
Együtt voltunk a párommal, és az aktustól számítva pontosan a 7. napon szurkált a petefészkem. Ha ez beágyazódás jele (vasárnap), a mai napon lehet pozitív a teszt (kedd)? Csak arra lennék kíváncsi, hogy igen vagy nem. Mert ha nem, akkor csakis előző együttlétből lehet pozitív. Ezért kérdezem.
2015. aug. 4. 09:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Úgy érted van pozi teszted? Végülis ket nap alatt lehet elég hcg a szervezetben de nem jellemző. 7. napi beágyazódás sem képtelenség csak általában kicsivel később szokott. Lehet korábbi együttlét volt de nem kizárt ez sem azért.
2015. aug. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

beágyazódástól duplázódik a hcg, ha 2 kb. alapból, akkor 2*2*2*2*2 - kb.5 nap körül már kimutatja a 25-ös szintet mérő teszt.

Ha előbb kezdődött a beágyazódás, mint 7 nappal aktus után, akkor már ma is kimutathatja.


Első gyereknél aktus utá 9 nappal mutatta ki nekem a teszt halványan, második gyereknél 8 nappal aktus után volt pozitív (és csak egyszer voltunk együtt a hónapban, tehát tuti a 8 nap).

2015. aug. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Most megyek tesztért, csak előtte szerettem volna józanul átgondolni a dolgokat...
2015. aug. 4. 09:53
 4/25 anonim ***** válasza:
ha a 7. nap volt az tényleg, akkor ma még nem lesz pozitív a teszted, mert ugye akkor a mai a 9. nap
2015. aug. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 Forevernow ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok.. Ma van a dolog utáni 8. nap, tegnap este furcsa melegséget éreztem alul a hasamban, ma meg émelygek. Első próbálkozás, alig várjuk a két csíkot. A teszttel én még várok kicsit, nem szeretnék feleslegesen csalódni. Majd írj, hogy mi lett :)
2015. aug. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Sziasztok, bocsi de ti peteérés körül azaz két mensi között voltatok együtt? Azért kérdezem, mert mi mensi utáni napon azaz 5. napon és fáj a jobb petefészkem, derekam, pedig voltam 2 hónapja nőgyógyásznál. Kislányom ciklus 5-6. napon fogant.
2015. aug. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, ez a 8.nap az 1. aktus óta.
2015. aug. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Megint előző vagyok, kedves első próbálkozó, sok sikert, majd írj még te is! :)
2015. aug. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Szoritok h pozit tesztelj.
2015. aug. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 whitelady1 ***** válasza:

Nekem aktus után 9. napon esti pisiből lett halvány pozi a tesztem

[link]

2015. aug. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!