Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szerintetek kapnék kölcsönt?...

Szerintetek kapnék kölcsönt? Én jelenleg gyes-en vagyok a férjemnek állandó munkahelye van. Így mennyi az esély a kölcsönre?

Figyelt kérdés
2010. júl. 29. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
majdnem 0...de bank és hiteltípus függő, keressetek fel egy hiteltanácsadót
2010. júl. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Te nem kapnál ez 100% és adóstárs sem lehetsz, mivel a gyes nem terhelhető, nem számít jövedelemnek.


A férjed tud maximum hitelt felvenni, de elég magas jövedelme kell legyen, hogy megkapjátok, mivel legalább két eltartott van (te és a gyerek).

2010. júl. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

hát sejtettem...:(

Köszönöm a válaszokat,megkérdezünk egy hiteltanácsadót.

Most egyenlőre csak érdeklődöm,lehet csak akkor vágunk bele ha visszamentem dolgozni.

Hát nem könnyű...!

Üdv!

2010. júl. 29. 11:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Milyen célra igényelnétek a kölcsön?

Mennyi a férjed bejelentett jövedelme?

Folyószámlára kapja-e a bérét?

Van-e ingatlan fedezet?

Van-e már egyéb kölcsönötök?

Hány gyermeketek van?


Sok mindentől függ, hogy kaphattok-e kölcsönt. Az általad leírt információk nem kizáró feltételek, de nem elégségesek ahhoz, hogy választ tudjak adni kölcsön ügyben. Sokkal több, részletes információra lenne szükségem. Szívesen válaszolok privátban, ha megírod a részleteket és az elképzelésedet.


Egy ingyenesen dolgozó hiteltanácsadó

2010. júl. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A gyes önmagában nem terhelhető jövedelem, de ha az adós jövedelme megfelelő, akkor a gyest és van ahol a családi pótlékot is elfogadják.

Az előttem szóló hiteltanácsadó leírta a kérdéseket, amire ha válaszolsz, akkor lehet konkrétan kalkulálni arra, hogy mennyi hitelt kaphattok és milyen törlesztővel.

Szintén díjmentesen dolgozom és hiteltanácsadó vagyok. Szerintem kérj több helyről kalkulációt, (akár tőlem is) és válaszd a legjobb ajánlatot.

2010. júl. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!