Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Férjemnek pajzsmirigy túlműköd...

Férjemnek pajzsmirigy túlműködése van. Van esély így a babára? Dokik nem mondanak semmit erre. Már november óta nem jön össze a második baba. Ez lehet az ok?

Figyelt kérdés
2013. júl. 21. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet ez az oka, ha neked lenne pm túlműködésed, akkor az lehetne baj, de gondolom a férjed ezt kezelteti és jó a hormon szint. Vagy nem kezelteti? Az orvos miért nem mond semmit?
2013. júl. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A doki szerint(háziorvos)a spermák állapotára kihathat, de nem biztos. Szóval, döntsük el. A kezelést még nem kezdték el, laboreredményekre várunk. K
2013. júl. 21. 23:29
 3/6 A kérdező kommentje:
Kb. 1 hónapja kezdek előjönni a tünetek, úgyhogy még nagyon a vizsgálatok elején járunk.
2013. júl. 21. 23:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt egy spermavizsgálattal szerintem hamar kideríthetitek! :)
2013. júl. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ahogy a nőnél ugyan úgy a férfinál is okozhat bajt.egy ismimnek emiatt nem jött ahogy a férje helyre állt azonnal sikerült
2013. júl. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt hittem, kezelve van már a férjed. Persze akkor jobb, ha megvárjátok míg jók lesznek az eredmények, de asperma vizsgálat nem árt, azt lehet csak megnézetteti, ahoz csak el kell mennie dokihoz, leadja az anyagot és kész. :)
2013. júl. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!