Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet beágyazódás? Ti éreztétek?

Lehet beágyazódás? Ti éreztétek?

Figyelt kérdés

Enyhe szurka a köldökömmel egy vonalban lent,meg fura,izomrángatozás szerű valami,de csak pár pillanatig tart időközönként. Furán hangzik,tudom,de hátha volt már valakinek ilyen.

6 nap mulva nemvárom.



2015. aug. 13. 11:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

szia!!én is valami hasonlót éreztem 7 dpo-n de konkrét eredményt még nem tudok!! nem is tudom ez beágyazódás lehetett -e nálam!!

7-dpon egy pár percnyi görcsöt éreztem aztán elmúlt 2 napra feszült alul a hasam de ez csak 1 napig tartott!

2015. aug. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Szintén :)

Viszont az a bizonyos barnázás nem mutatkozik

2015. aug. 13. 12:25
 3/12 anonim ***** válasza:
nálam se volt semmi!nekem holnap telik le a 2 hét!
2015. aug. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
En egyik terhessegem elott se figyelgettem magam, egyreszt mert az elso meglepi baba volt, masreszt a masodik kettonel nem hittem hogy ilyen hamar osszejon. Szoval az elso kettonel semmi extrara nem emlekszem, kiveve, hogy rengeteget kellett pisilnem, most a harmadiknal viszont volt valmi ami belegondolva beagyazodas lehetett. Kb 5-7 nappal az aktualis mensi elott arra ebredtem ejszaka, hogy ugy feszit a gatam, olyan erzes volt mintha ujra szulnek, 4 oran keresztul szenvedtem, mire el tudtam aludni. Akkor nem gondoltam semmire, de miutan varatlanul pozi lett a teszt, mert kimaradt a mensi, rogton eszembe jutott, hogy lehet akkor agyazodott be. De en ilyen koldokszurkat meg rangatozast.
2015. aug. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Bocsa vege lemaradt. Szoval nem ereztem ilyesmit
2015. aug. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem is szurkálódás volt, aztán egyik nap ahogy délután keltem fel a wcről, mentem kezet mosni, mintha a jobb petefészkembe egy kést szúrtak volna, pár percig szúrt aztán kész, utána kezdtem számolgatni, és el mosolyodtam, tudtam hogy most már pozitív lesz a teszt, hát mensi előtt két nappal el is lőttem a 25-ös X-Epil tesztem egyértelmű halvány pozi lett. :)


13+2hkm.

2015. aug. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekünk 5 hónap után sikerült a baba.

Előtte figyeltem magam, éreztem szúrkálást is és biztos voltam benne h na végre sikerült. De nem...

Most hogy össze jött semmit sem éreztem, és nem is figyeltem annyira oda minden rezdülésre :)


6hkm

2015. aug. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

hát én még soha nem éreztem ilyet mint most de akkor lehet nem is beágyazódás volt!!

első válaszoló voltam!

2015. aug. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem éreztem semmit..

22hkm

2015. aug. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én voltam az első válaszoló !én csak annyit szeretnék kérdezni akkor mit éreztem??köszönöm a választ??
2015. aug. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!