Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megint nem sikerült. Miért én...

Megint nem sikerült. Miért én vagyok a kivétel?

Figyelt kérdés

Nagyon el vagyok keseredve,ma reggel megjőtt.Pedig nagyon biztám benne.Pém után 9 naptol volt egy kis barna krémes folyásom 3-rom napig tartott,de minimális mennyiségben.Azt hittem,hogy ez már beágyazodás.

Nem tudom mit csináljak reggel ota csak sírdogálok.


2010. márc. 9. 08:32
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom. Mi is próbálkozunk bár mi még múlt hónapban indultunk meddőségi kivizsgálásra,rendszeres a ciklusom és most akkor voltunk együtt amikor pé-m volt ,egyértelműen éreztem ,összegörnyedtem úgy szurkáltam odalent még jónás nap is ott körül volt és mégis megjött :(

Na de én most a 3. napon megyek hormonvizsgálatra 10. napon ultrahang követik majd a pémet. Úgyhogy remélem hamar kiderül mi a baj nálam ,4 éve várunk a babára.

2010. márc. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:

Előző vagyok ,ne keseredj tudod: új hónap újabb esély! Bár nálam sem nagy vigasz ez ,már ott tartok hogy azt gondolom spontán nem leszek terhes de bízom abban hogy a vizsgálat fényt derít minél hamarabb a bajra.

Mióta próbálkoztok? Voltatok kivizsgáláson?

2010. márc. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 A kérdező kommentje:

Sziasztok.9 honapja probálkozunk.Holnap kell felhivnom a dokimat,petevezeték átjárhatoságra küld.olyan rossz érzés.De tudom,hogy mi a baj nagyon rágörcsőlők,de nem tudom,hogy mit csináljak hogy ne?

Nem igy képzeltem.Azt hittem hamar jőn a baba.Párommal minden rendben van.Legszivesebben meghalnék annyira fáj,hogy megint nem sikerült.Ti miota probálkoztok?

2010. márc. 9. 09:05
 4/54 anonim ***** válasza:

9 hónapja próbálkoztok?

Van itt olyan aki 3 éve.Na annak milyen érzés lehet?

9 hónap után van olyan doki aki szóba sem áll veled.Egy év hiábavaló próbálkozás után szokták elkezdeni a kivizsgálásokat,van ahol még ennél is több időt kell várni,másfél évet.

2010. márc. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy van itt aki már több éve,de hidd el,hogy nem irigylem őket.Ajánlottak egy másik dokit felkerestem,és nem tétovázott,megtette az első lépéseket.Nagyon sok nő köszőnheti neki,hogy lett babájuk.

Nálad milyen vizsgálatok voltak eddig?

2010. márc. 9. 09:14
 6/54 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vgyok.Mint írtam mi nálunk 4 éve nem jön a baba. Bár 4 év alatt sok minden történt velünk ami elterelte a figyelmemet,külföldre költöztünk ,először albérlet aztán laksávétel nyelvtanulás ,stb. Szóval nálam még az sem mondható hogy görcsöltünk a babán :( mégsem jön . Ebből gondolom nálunk nem lelki oka van. Most viszont kivizsgálás ,... ideje hogy kiderüljön mi a baj.
2010. márc. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 A kérdező kommentje:

Remélem kiderítik,hogy mi a baj.Drukkolok neked.

Amugy hány éves vagy?

2010. márc. 9. 09:19
 8/54 anonim ***** válasza:
Szia! Ilyen lelki állapoton már többször is átmentem magam is. Először is nyugi, gondolj arra, hogy ennek így kell lennie, jönni fog a baba hidd el. Mi három éve várjuk, sokmindenen átmentünk már, de mindig próbálom összeszedni magam. Nagyon drukkolok, hogy mielőbb babásodj, és fel a fejjel! Ha kis picur úgy érzi, jönni fog:-)
2010. márc. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 A kérdező kommentje:
Szia utolsó.Kőszi a biztatást.Drukkolok neked is.
2010. márc. 9. 10:09
 10/54 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is már 4. hónapja próbáljuk összehozni a kistesót és eddig nekünk sem sikerült. Pedig van már gyerekünk, nem valószínű, hogy bármi bajunk lehet, és ő első hónapban összejött. Mi megpróbáljuk pozitívan felfogni a dolgot, együtt csináljuk az ovuteszteket, vezetek görbét és havonta háromszor kiabálok apának: Most van peteérés! Ennyit nem tudom mikor nevettünk utoljára, mint az elmúlt hónapokban. Olyannyira, hogy a férjem már csak ovulkának becéz:)Próbáljatok meg ti is kicsit pozitívan gondolkozni, fogjátok fel úgy, hogy ez egy tök izgi dolog! Persze, ha megnyugtat, akkor érdemes elmenni egy jó nőgyógyászhoz, végül is 9 hónap sok, ha az ember nagyon szeretne valamit. Fel a fejjel!

2010. márc. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!