Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megint nem sikerült. Miért én...

Megint nem sikerült. Miért én vagyok a kivétel?

Figyelt kérdés

Nagyon el vagyok keseredve,ma reggel megjőtt.Pedig nagyon biztám benne.Pém után 9 naptol volt egy kis barna krémes folyásom 3-rom napig tartott,de minimális mennyiségben.Azt hittem,hogy ez már beágyazodás.

Nem tudom mit csináljak reggel ota csak sírdogálok.


2010. márc. 9. 08:32
1 2 3 4 5 6
 11/54 A kérdező kommentje:
Jó nődokihoz járok,10 -kor kezdi a rendelést,de már 8 -orakor ott kell lenni,hogy be is juss hozzá.Megvizsgált uh-on mindent rendbenn talált voltam pé-kor is és látta a petét is és,hogy megvolt repedve.Szerintem az a bajom,hogy nagyon rágörcsőlők,tudom,hogy nem kéne,de a gondolatokat nem lehet irányitani.
2010. márc. 9. 10:18
 12/54 anonim ***** válasza:
Megértem! Nekem is mindig ezen jár az agyam. Meg kell próbálni kicsit kikapcsolni. Nagyon "sürgős" ez a baba valamiért?
2010. márc. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 A kérdező kommentje:
Nem sűrgős.Csak már szeretnénk én és a férjem.
2010. márc. 9. 10:30
 14/54 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg egy kicsit! Gondolj arra, hogy nem vagytok elkésve, és jön a tavasz... Nekem is megjött 7-én, de azt mondtam akkor sem fogok magam alá zuhanni. Mondjuk nekem sokat segít a férjem, látom, hogy neki sem jó ez a várakozás, de nem hagyja el magát. Lelkes marad minden hónapban. Ha gondolod tarthatjuk a kapcsolatot, kb ugyanott tart a ciklusunk. (én vagyok, aki kistesón dolgozik)
2010. márc. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:

ÓÓÓ Kedves!

Hát kb én is ebben a cipőben járok,mint Te..!!Csak Nekem még nem jött meg,de már bekopogtatott!Fájdogál a hasam!Már most rosszul érzem magam!

Fel a fejjel!Tényleg Állj neki úgy,hogy jövő hónap lesz az ideális hónap annak a babának!Már Én is csak ezt mondogatom magamnak!És a rágörcsölésre pedig annyi,hogy Én megfogadtam,hogy NEM Én NEM görcsölök rá éss láss csodát rá vagyok görcsölve teljesen!Tudtomon kívül már csak azt vettem észre,hogy nem emelek nehezet,mert mi van ha már a pocakomban van és nem eszem olyanokat,amiket előtte,minden nap egy gyümölcs....!Dehát ezt Te is tudod!!!

2010. márc. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:

10:40-es Kistesós én az utolsó vagyok!

Olyan jó neked,hogy a férjed ennyire melletted áll!!!!Na nem mintha az Én férjem nem állna mellettem,csak egy kicsit olyan furi,mikor mondok neki ilyet-olyat a babáról!szegény nem tud mit mondani!Ti hogy vagytok ezzel???? J vagyok!

2010. márc. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:

ANYÁMMM!!!!!ÉN VAGYOK A 10:40-es!ÚÚÚÚÚ,de ciki!!!

10:37-nek szólt!

2010. márc. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 A kérdező kommentje:

Az én férjem kicsit elszomorodik,mikor megjőn nálam.

De nem hibáztat engem.

2010. márc. 9. 10:47
 19/54 anonim ***** válasza:
Hát... előfordult már nálunk is, hogy az agyára mentem a hülyeségeimmel. Mondta is egyszer, hogy ne olvasgassak már mindenfélét. Remélem még kitart a lelkesedése egy darabig. De az tényleg jó érzés, hogy gyakorlatilag minden érdekli, amit babaügyben csinálok. Nézegeti a görbémet, az ovuteszteket, sőt a tesz-veszen ő rendeli nekem. Remélem nemsokára sikerül, tényleg megérdemelné.
2010. márc. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 A kérdező kommentje:
A férjem IMÁDJA a gyerekeket.Remek apa lenne belőle.Nagyon megérdemelné a babát.Nagyon várom már azt a napot,hogy a kezébe adhassam a 2 csikos tesztet,v az ultrahang képet.Biztos,hogy elsirná magát.
2010. márc. 9. 10:51
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!