Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megint nem sikerült. Miért én...

Megint nem sikerült. Miért én vagyok a kivétel?

Figyelt kérdés

Nagyon el vagyok keseredve,ma reggel megjőtt.Pedig nagyon biztám benne.Pém után 9 naptol volt egy kis barna krémes folyásom 3-rom napig tartott,de minimális mennyiségben.Azt hittem,hogy ez már beágyazodás.

Nem tudom mit csináljak reggel ota csak sírdogálok.


2010. márc. 9. 08:32
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
K vagyok.Nekem ma reggelre megjött már meg sem lepődöm.Szerintem Én is megyek az átjárhatóságira hátha úgy járok mint TE:) Én már el sem hinném ha + lenne a tesztem.
2010. ápr. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:

Szia K! Sajnos én is így vagyok ezzel nehéz elképzelni hogy nekem lehet + tesztem. Oké most voltam HSG-n de végülis nem volt baj. Olvastam mondjuk már több esetet amikoris nem volt elzáródás mégis utána jött a baba , mégis van jótékony hatása az átmosásnak gondolom és az én esetemben is remélem.

A HSG után azért az ember legalább megnyugszik hogy nincs baj vagy ha van akkor tudják orvosolni.

2010. ápr. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:

Helló!J vagyok!Na nekem ma megjött!:-(

MEGINT NEM SIKERÜLT!És most miért Én vagyok a kivétel??

2010. ápr. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
Sziasztok K vagyok!Sajnálom J h Neked is megint megjött átérzem a helyzeted.Akkor most te tetted fel ezt a kérdést és lehet h következő hónapban meg te írod h + teszteltél milyen poén lenne:))kedves kérdező veled mizujs?
2010. ápr. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!