Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megint nem sikerült. Miért én...

Megint nem sikerült. Miért én vagyok a kivétel?

Figyelt kérdés

Nagyon el vagyok keseredve,ma reggel megjőtt.Pedig nagyon biztám benne.Pém után 9 naptol volt egy kis barna krémes folyásom 3-rom napig tartott,de minimális mennyiségben.Azt hittem,hogy ez már beágyazodás.

Nem tudom mit csináljak reggel ota csak sírdogálok.


2010. márc. 9. 08:32
1 2 3 4 5 6
 41/54 A kérdező kommentje:
Szia.Rábizom magamat a természet rendjére.Valahol megvan írva,hogy nekem mikor lesz babám.Nem hözők nem számolok nem ovuzok.Egyszoval nem görcsőlők.A nödokim szavait idézem ha nagyon akarom a babát az olyan mintha fogamzásgátlot szednék.
2010. márc. 27. 18:23
 42/54 A kérdező kommentje:
Sziasztok.Ma + teszteltem.
2010. ápr. 7. 08:07
 43/54 anonim ***** válasza:
Helló!J vagyok!GRATULÁLOK!!!!Írj meg mindet!Szorítok!!!!
2010. ápr. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
Nem mondod??????:D K vagyok.Hát basszus ezt el sem hiszem:))Végülis a hsg-n minden ok volt a multkor? Lehet h rásegített??Basszus de örülök gratula!Írj meg mindent
2010. ápr. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 A kérdező kommentje:
Minden oké volt a hsg-én.Nem tudom,hogy rá segített-e.Teljesen elengedtem magam,nem görcsőltem nem agyaltam a babán.
2010. ápr. 8. 14:20
 46/54 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Háát most ebben a hónapban én is így voltam nem érdekelt az egész ma v holnap nem kellene megjönnie de úgy érzem megint megjön majd meglátjuk,.Látod mégiscsak Te sem vagy kivétel:PD mert végre neked is sikerült:) Párod tudja már?
2010. ápr. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 A kérdező kommentje:
Ahogy megcsináltam a tesztet,és elküldtem neki.Nagyon örül neki.
2010. ápr. 9. 07:53
 48/54 anonim ***** válasza:
K vagyok.Hát azt elhiszem h nagyon örül:) És volt vagy van vmi tüneted v csak kimaradt?Nekem még nem jött meg de már nem is reménykedek majd ha kezemben lesz egy + teszt majd akkor.
2010. ápr. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 A kérdező kommentje:
Semmi tünetem nem volt és most sincs,néha néha belenyilal a méhembe.Tők ugy nézet ki,hogy megjőn.Az volt ben a furcsa,hogy menzi előtt szokott fájni a mellem most meg abszolult nem fáj.
2010. ápr. 9. 10:39
 50/54 anonim ***** válasza:

Heló én is írtam már ide és most néztem vissza és látom sikerült :) gratulálok.

Én most voltam HSG-n mindkét petevetékem rendben van . És minden más vizsgálat is jó. Úgyhogy én sem tudom hogy mi a baj nálunk bár én 4 éve várok a babára. De görcsösnek nem mondanám magamat. Élem az életem így is mondhatni boldogan de persze a baba bearanyozná :)

Hát reménykedek én is így HSG után.

Még egyszer gratulálok és problémamentes babavárást neked!

2010. ápr. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!