Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Semmi tünet, de 2 hete késik...

Semmi tünet, de 2 hete késik és barna/barnas veres folyasom van 2 napja . Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

16 vagyok

Ötleteket szeretnék

Nem értem miért van ilyen sose volt csak mensi elött 1 óraval kb ..

Sose volt pontos


2015. aug. 14. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Csináltál már terhességi tesztet? Mi nem látunk beléd. Ha késik, akkor van rá esély. De ha csináltál és negatív a teszt esetleg, akkor két hetes kimaradással már biztosan ki kellene mutatnia, akkor valószínűleg nem terhesség.
2015. aug. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még nem csináltam , de ha terhes lennék lenne több jele is nem?
2015. aug. 14. 19:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen, nekem még nem volt terhestünetem 2 hetes kimaradással. Mármint csak a menzesz kimaradása volt.
2015. aug. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem végig nem volt semmi tünetem, csak a menzesz kimaradás. Szóval erre ne alapozz.

Csinálj egy tesztet, biztosan kimutatja, ha terhes vagy.

És legközelebb védekezz rendesen, hogy ez fel se merülhessen benned.

2015. aug. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Épp ezért nem értem az egészet mert mindig vedekezünk és ki is veszi !! Nem ertem meg a baratom se hogy miért van akkor ez.. de már anyumat nem erdekli semmi azt mondta hogy oldjam meg magam.. menjek intezkedni.. magamra maradtam :'( sose voltam nőgyógxásznál egyedü me nem szereték menni :'( nagyon félek tanacstalan vagyok!
2015. aug. 14. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!