Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van, lehet ideális időpont a...

Van, lehet ideális időpont a teherbeesésre?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy a párommal mindketten nagyon-nagyon szeretnénk babát, mindketten dolgozunk és ezt figyelembe véve tervezgetjük, hogy mikor lenne a "legjobb" belevágni a babaprojektbe. Én tanár vagyok, sztetek gond, ha azon agyalok, hogy még le kellene érettségiztetni a gyerekeket, így mindenképpen júliusra időzíteném a szülést. Tudom, hogy ez nem így működik, de elméletben tervezgetem. Viszont bűntudatom van amiért így állok hozzá... Hasonló volt veletek is?
2015. aug. 15. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:
igen szóltak már erről kérdések, pl évszakok miatt is gondolkoztak már anyukák(de 40 fokban szenvedjem majd 40 hetesen..)vannak, akik szülinapra időzítenek, vagy a közelébe, de végül is mindennek több oldala van ugye, így soha nem született eddig(amennyit olvastam erről) egy ideális időszak, vagy időpont
2015. aug. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*Ne 40 fokban
2015. aug. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*ja és ha a hozzátáplálás télre fog esni, amikor nincs gyümölcs, az se jó, vagy lehet előre fagyasztani..
2015. aug. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%

hát ha én tudom, hogy ilyen jó babázni, akkor szerintem nekem az ideális az lett volna, ha tíz évvel korábban vágok neki :) :)

én csak ez tudom mondani :)


nekem 27 hetes a gyermekem, én még mindig szoptatom, mondhatom, szakértője vagyok a témának... ki nem t ojja le a hozzátáplálást, mikor a gyereknek a fő tápláléka az anyatej, tök mind1, mit eszeget mellette (de érdekli amúgy a 6-7 hónapos babát az evés, erre bőven elég egy bevizsgált, ellenőrzött vegyszermentes bébiétel egyszer-egyszer) :)


semmi, de semmi nem kell egy babának, csak szeretet, békesség, BIZTONSÁG, és anya, apa, és az anya cicije! :) :)


ha van bennetek elég szeretet, vágy, akkor bármikor itt az ideje.


lehet időzíteni. ha nyár közepén szeretnél vagy később babát, akkor ősz közepén kell belevágni. van, akinél hosszabb idő is lehet a próbálkozás, de lehet, h azonnal összejön :)


ne várj vele sokáig, annyira jó szülőnek lenni, hogy nem szabad ezt a dolgot elhúzni. amúgy meg minden jön magától, ha már van gyereked, mindent érte fogsz tenni, tehát a pénzt, időt bármi módon, de meg fogod neki teremteni, ez biztos! :)

2015. aug. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nem hetes, hanem hónapos!!!

elírtam a szót :) :) :)

szóval két éves, 3 hónapos és szopizik :)

2015. aug. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nem tudhatjátok, hanyadik próbálkozós hónapban jön össze a baba. Lehet tervezni, szerintem nincs ezzel semmi gond. De nem biztos, hogy így is alakul majd.
2015. aug. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igazán büszke lehetsz magadra 5-ös,jár a képzeletbeli vállveregetés.
2015. aug. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Én is úgy érzek, ahogyan a 27 hónapos babóca anyukája, hiszem, hogy amikor megérkezik, közös akarattal, szeretettel minden a helyére kerül.
2015. aug. 16. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!