Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a menstruáció első napján...

Ha a menstruáció első napján negatív a teszt, majd megjött, megnyugodhatok?

Figyelt kérdés

Ciklusom 11. napján a barátom óvszer nélkül hatolt be,de max. 5 mp-ig,előtte nem ment el. Tudom,hogy veszélyes volt,tanultunk belőle.

Azóta a menstruáció első napján teszteltem ("esemény" után 16 nappal)és negatív lett. Majd megjött,de eléggé kevés. Folyamatos hasi görcseim vannak és fáj a fejem,de más tünetem nincs.

Buta kérdés,de lehet attól kevesebb,hogy nem mozgok? Szabadságon vagyok,pihenek,így nyilván a betétben nem lesz sok,de a wc-papíron mindig sok van.

Köszönöm!


2015. aug. 18. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Sztem megnyugodhatsz, de ha gondolod csinálj még egy tesztet. Nincs jelentősége, h mennyi a vér. Nagyon ritka ugyan, de lehetséges teherbeesés mellett is menstruálni, én ismertem egy ilyen lányt, kétszer is úgy hordta ki a gyermekét, h mellette menstruált. Ne kérdezd meg, ez hogyan lehetséges, mert nem vagyok orvos. Úg gondolom, hogy aki nem él olyan kapcsolatban, hogy bármikor bevállalhat egy babát, ha véletlenül teherbe esik, annak nem kell szexuális kapcsolatot létesítenie, különösen nem, ha még kiskorú. Tudom, hogy a csapból is az folyik, hogy nem lehet szex nélkül élni, meg hogy van biztonságos szex, de egyik sem igaz.
2015. aug. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Egyetemista vagyok,de a baba tényleg nem jönne jól.

A negatív teszt picit megnyugtat,de a menstruáció mennyisége nem. :(

2015. aug. 18. 17:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Tesztelj néhány nappal később, akkor, amikor elmúlik a menstruációd.
2015. aug. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma szeretnék tesztelni,ha ez is negatív,akkor tutira nincs baba?
2015. aug. 19. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!