Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruacio elott 6nappal...

Menstruacio elott 6nappal jelenkeztek a fajasok de nem szokott csak az utolso elotti napon. Lehetek terhes? Nagyon szeretnenk mar babat es regtol az ugyon vagyunk. Meg tesztet nem csinaltam mert meg korai nem? Meg van 2 nap a menstuacioig

Figyelt kérdés
2015. aug. 20. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy 10es érzékenységű teszt mutathat valamit ha nem későn volt ovud.De ha eddig kibirtad várj inkább pár napot,ha nem jön meg vasárnapig akkor tesztelj hétfőn.De ha van otthon teszt,csinálj egyet reggel,hátha :) sok sikert!! Írd meg majd az eredményt :)
2015. aug. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az ejjel is tobbszor arra ebredtem meg hogy faj a hasam de meg mindig semmi!nagyon remenykedem hogy az ur meghallgatja imaim es megadja nekem is ezt a regen vart csodat hogy anya lehessek!
2015. aug. 21. 10:44
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos tesztem nincs ithon de nem is baj mert felek hogy olyat mutatna amit nem szeretnek latni de hetfon az lesz az elso dolgom :)
2015. aug. 21. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!